TarlaAslanapa / Kütahya

Tarla . 1100 m²

5 000 TL

Tarla, ev, emlak konut, villa, daire
Tarla

Söz konusu taşınmaz; Kütahya İli, Aslanapa İlçesi, Çukurca Köyü sınırları içerisinde yer alan 69 parsel numaralı " Tarla" vasıflı gayrimenkuldür.
Taşınmaz, Köy civarında yer almaktadır.
Düz bir topografik bir yapıya sahiptir.
Sulu tarla olup tarıma elverişlidir.

Bilgiler

 • Adres:ÇUKURCA KÖYÜ DEĞİRMEN ARKASI MEVKİİ 69 PARSEL Aslanapa/KÜTAHYA
 • Pafta:-
 • Ada:-
 • Parsel:69
 • G. menkul türü:Tarla
 • Alanı:1100 m2
 • Satış fiyatı:5.000 TL
 • Envanter no:2283
 • E-mail:Gayrimenkulyonetimi@denizbank.com
 • Telefon:(212) 348 39 66 - 67
 • Banka:DenizBankNarova 4. etap fiyatları!

120 daireden meydana gelecek Narova 4. etap fiyatları haberimizde yer alıyor.

Burgazkent Emlak Konutları satılık daire fiyatları Şubat 2019!

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde inşa edilen Burgazkent Emlak Konutları satılık daire fiyatları Şubat 2019 detayları haberimizde yer alıyor.

Queen Bomonti 5 yıl vade kampanyası!

48'inci katında panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı yer alan Queen Bomonti 5 yıl vade kampanyası detayları haberimizde yer alıyor.

Ordu TOKİ Prestij Konutları'nda 119 konut açık artırma ile satışa çıkıyor!

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ iş birliği ile hayata geçirilen Ordu TOKİ Prestij Konutları'nda 119 konut açık artırma ile satışa çıkıyor.

Şile İdealist Cadde!

17 bin 933 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Şile İdealist Cadde projesinin detayları haberimizde yer alıyor.

DenizBank'tan 1,7 milyar TL net kâr

DenizBank, bu yılın 9 ayında 1 milyar 708 milyon lira net dönem karı elde etti.

Denizbank artık Dubaili

Ocak 2018’de görüşmelerine başlanan Denizbank’ın satış süreci tamamlandı. Rus Sberbank, Denizbank’ın yüzde 99.85 hissesini 14.6 milyar liraya (3.2 milyar dolar) Dubaili Emirates NBD’ye sattı. Satış sonrası Denizbank’ın ismi ve yönetimi değişmeyecek.

‘Mutfağımızı ihraç etmeliyiz’

Türkiye’nin yetiştirdiği ürünleri direkt ihraç ettiğini, bu ürünlere katma değer katılması gerektiğinin altını çizen DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, “İspanya’da yiyecek-içecek sektörünün cirosu 107 milyar dolar, ülkemizde ise 15 milyar dolar. İspanya deniz, kum, güneş üçlemesine gastronomiyi de katmayı başardı. Artık kelimenin tam anlamıyla mutfak ihraç ediyorlar. Biz de aynı yoldan gitmeliyiz” diye konuştu.

Tarladaki verime ‘uygulamalı’ destek

DenizBank’ın hayata geçirdiği ‘Deniz’den Toprağa’ uygulaması ile tarlalardaki verimin arttırılabileceğini belirten DenizBank yetkilileri, “Uygulama içinde yer alan ‘Tarlalarım’ fonksiyonuna ‘tarla ekle’ butonunu ilave ettik. Buraya tarlalarını kaydeden üreticilerimiz uzman kişilerden öneriler alıyor. Bugüne kadar 12 bin 500 çiftçi 14 bin tarla kaydetti. Çiftçilerimiz, üretimin her aşamasına özel binlerce bildirim aldı” diye konuştu.

Yatırımcıların Türkiye iştahı arttı

DENİZBANK Genel Müdürü Hakan Ateş, “2017 yılında genel olarak yatırımcıların Türkiye’ye yönelik risk iştahlarında bir artış gözlendi” dedi.