Mesken nitelikli gayrimenkulMerkez / Amasya

Daire . 63 m²

65 000 TLBenzer gayrimenkuller


Babacan Holding'ten mevduatın getirisi kadar indirim kampanyası!

Babacan Holding tarafından kampanya kapsamında, vadeli mevduat hesabı ve gayrimenkul yatırımı arasında kararsız kalan yatırımcıya mevduattaki parasının 1 yıllık getirisi kadar indirim sunuluyor.

Ankara Çayırhan TOKİ Evleri'nde 9 konut kurasız satışa çıkacak!

Ankara Nallıhan Belediyesi Çayırhan Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa edilen Ankara Çayırhan TOKİ Evleri'nde 9 konut kurasız satışa çıkacak.

Aron Prime örnek daire!

İki blok olarak inşa edilen Aron Prime örnek daire görselleri haberimizde yer alıyor.

Goldiva Familya satılık daire!

İzmir'in Bornova ilçesinde konumlanan Goldiva Familya satılık daire seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Nurol Life konum!

Yaklaşık 500 dairenin bulunduğu Nurol Life konum bilgisi haberimizde yer alıyor.

Zorlu sınavı geride bıraktık

Yapı Kredi Genel Müdürü Gökhan Erün, “Sahip olduğumuz deneyim, kaliteli insan kaynağı ve bilgi birikimimiz ile bankacılık sektörü olarak zorlu bir sınavı başarıyla geride bıraktık” dedi.

Yapı Kredi'nin ilk çeyrek kârı 1.24 milyar TL oldu

Yapı Kredi'nin ilk çeyrek net kârı yüzde 24.2 artışla 1.24 milyar TL oldu. Toplam nakdi kredilerini 205 milyar TL’nin üzerine taşıyan Yapı Kredi’nin toplam mevduatı ise 180 milyar TL’yi aştı.

Yapı Kredi’den Türkiye ekonomisine 279 milyar lira kaynak

Yapı Kredi, 2017 yılında nakdi ve gayri nakdi krediler ile ülke ekonomisine yaklaşık 279 milyar lira kaynak sundu. Toplam nakdi kredilerini yüzde 13’lük büyümeyle 200 milyar liraya yükselten Yapı Kredi’nin toplam mevduat hacmi 173 milyar lira olarak gerçekleşti.

Yapı Kredi’den ‘bankacı klavye’

YAPI Kredi, dijital bankacılıktaki uygulamalarına Yapı Kredi ‘Bankacı Klavye’yi ekledi. Tüm mesajlaşma uygulamalarında kullanılabilen Yapı Kredi ‘Bankacı Klavye’ aracılığı ile mobil bankacılık uygulamalarına kesintisiz bağlanılabiliyor ve farklı bankacılık işlemleri başka hiçbir araç kullanmadan gerçekleştirilebiliyor.

‘Marka’lar umutsuzluğu dağıtacak

BU yıl 17’ncisi düzenlenen Marka Konferansı, bugün başlıyor. Yapı Kredi World’ün ana sponsorluğunu üstlendiği Marka Konferansı, 1500’ün üzerinde iş ve marka liderini buluşturacak.