Konut nitelikli gayrimenkulKüçükçekmece / İstanbul

Konut . 71 m²

400 000 TL

Konut nitelikli gayrimenkul, ev, emlak konut, villa, daire
Konut nitelikli gayrimenkul, ev, emlak konut, villa, daire
Konut nitelikli gayrimenkul, ev, emlak konut, villa, daire
Konut nitelikli gayrimenkul, ev, emlak konut, villa, daire
Konut nitelikli gayrimenkul
Konut nitelikli gayrimenkul
Konut nitelikli gayrimenkul
Konut nitelikli gayrimenkul

Konut Birlik Parkına ve Bahçeşehir Kolejine komşu ULTRA LÜKS SİTE İÇERİSİNDE, kapalı ve açık yüzme havuzu, kapalı otopark, sosyal aktiviteler ve 24 saat güvenlik imkanlarıyla göz dolduran, doğalgaz merkezi sistem ısınma, boydan boya cam konforuyla PANAROMİK VADİ MANZARALI 71.00 m2 ARA KAT STÜDYO

Bilgiler

  • Adres:Atatkent Mah. 241 Sok. Terrace Tema Sit. A blok apt. no:7/206 KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL
  • Mahalle:Halkali
  • Mevkii:Menekse
  • Pafta:F21c21a2c
  • Parsel:5
  • Ada:801
  • Arsa payı:356/160000 arsa
  • Kat:35. kat .
  • Banka:Yapı KrediDev binasını 62 milyon liraya sattı

AG Anadolu Grubu Holding AŞ, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, Harbiye’te bulunan bir gayrimenkulünü 62 milyon liraya sattığını duyurdu.

Dünyada 10 metropole Türk imzası atacak

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Nef, Ocak 2018’de yurtdışı yatırımları için hayata geçirdiği Nef Global ile dünyaya açılıyor.

İmar Barışı'nı bekleyenler dikkat! İptale karşı önemli uyarı

Avukat Ali Yüksel, "İmar Barışı düzenlemesine başvurularda en çok yapılan hata binanın oturumunu, kat sayısını ve katların metrekaresini yanlış ölçülmesi. Bu nedenle başvurular ileride iptal olabilir. Gelecekte sıkıntı yaşamamak için uzmanlardan destek alınmalı" dedi.

Gayrimenkul sektörünün eğitim ihtiyacı karşılanıyor

GYODER, sektörün gelişimi için ihtiyaç duyulan konuları tespit etmek ve sektöre nitelikli personel yetiştirmek amacıyla hayata geçirdiği ‘GYODER Akademi’ ile sektör profesyonelleri ve sektöre yeni gireceklerin eğitim ihtiyacını karşılıyor. Ayrıca GYODER, Bahçeşehir ve Özyeğin Üniversiteleri işbirlikleri ile başlattığı ‘MBA in Real Estate’ programlarına avantajlı katılım sağlıyor.

Market devinin 400 milyon TL'lik gayrimenkulleri bankalara geçiyor

Yaşadığı mali sıkıntı sonrası mahkemeden konkordato talebinde bulunan Ankaralı Makro Market ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Şirket, 220 milyon lira alacağı olan 9 banka ile masaya oturdu. Varılan anlaşma sonrası Makro’nun Türkiye genelindeki, aralarında 4-5 AVM’nin de olduğu 115 gayrimenkulü bankalara geçiyor. Şirket, 3 yıl içinde borçlarını ödediği taktirde, söz konusu gayrimenkullerini geri alabilecek.

Yapı Kredi Private Banking’e Euromoney’den üç ödül

Yapı Kredi Private Banking’e Euromoney’den üç ödül

Yaklaştır ödeme yap

YAPI Kredi, Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefona sahip tüm müşterilerinin, artık Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının yanı sıra Yapı Kredi Mobil üzerinden de telefonlarını POS cihazlarına yaklaştırarak ödeme yapmasını sağlıyor.

Yapı Kredi 'gözünüzden' sizi tanıyacak

Yapı Kredi, Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyan “göz taraması teknolojisi” ile bankacılık sektöründe bir ilke daha imza attı. Bu yenilik sayesinde akıllı telefonlar üzerinden, şifre kullanmaksızın daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli giriş yapılabiliyor.

Yapı Kredi sendikasyon kredisi sağladı

Yapı Kredi 233.5 milyon dolar ve 817.25 milyon euro sendikasyon kredisi sağladı.

Yapı Kredi’nin ortağından yeni açıklama

Yapı Kredi'nin ortağı UniCredit'in CEO'su Federico Ghizzoni bankanın yarın yapılacak olağanüstü genel kurul toplantısı öncesinde yaptığı açıklamada bankada her şeyin kontrol altında olduğunu belirtti.