KonutGelibolu / Çanakkale

Konut . 101 m² . 3 + 1

180 000 TL

Konut, ev, emlak konut, villa, daire
Konut, ev, emlak konut, villa, daire
Konut
Konut

Gayrimenkul, A Bloğun 3.normal katında, bina girişine göre sol ön tarafta ( güneybatı yönlü) yer alan 16 bağımsız bölüm numaralı meskendir.
Taşınmazın projesine göre yaklaşık brüt 101,00 m² kullanım alanına sahip olup 1 salon, 3 oda, 1 mutfak, 1 banyo, 1 koridor, 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Bilgiler

 • Adres:YAZICIZADE MAHALLESİ, MÜTEVELLİ SOKAK, PEMBE KÖŞK EVLERİ, A BLOK, NO: 10 D: 16 GELİBOLU-ÇANAKKALE
 • Pafta:-
 • Ada:173
 • Parsel:27
 • G. menkul türü:Konut
 • Alanı:101 m2
 • Satış fiyatı:180.000 TL
 • Envanter no:2695
 • E-mail:Gayrimenkulyonetimi@denizbank.com
 • Telefon:(212) 348 39 66 - 67
 • Banka:DenizBankKonut satışları ocakta yüzde 24,8 azaldı

Konut satışları ocakta yüzde 24,8 azaldı

Konut satışları ocakta bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 24,8 azalarak 72 bin 937 oldu.

Kartal'da Yunus Apartmanı'nda yıkım sürüyor

Kartal'da Yunus Apartmanı'nda yıkım sürüyor

İstanbul Kartal'da 21 kişinin öldüğü Yeşilyurt Apartmanı'nın çökmesinin ardından inceleme yapılmış ve 11 binadan 8'i için yıkım kararı alınmıştı. Listenin başındaki Yunus Apartmanı'nın yıkımı tamamlanmak üzere. Bölgede son durumu NTV ekibinden Korhan Varol aktardı.

Kredili konut satışlarının payı yüzde 20'ye geriledi

Kredili konut satışlarının payı yüzde 20'ye geriledi

Türkiye genelinde satışı gerçekleştirilen toplam konutların içerisindeki ipotekli konut satışlarının payı son 6 yılda yüzde 40'lardan yüzde 20'lere geriledi.

Engelliler oturacak ev bulamıyor

Engelliler oturacak ev bulamıyor

Engelliler oturacak ev bulmakta zorluk çekiyor. Binalarda engelliler için rampa olması yasal zorunluluk. Ancak çoğunlukla standartlara uygun yapılmıyor. NTV ekibi, evlilik hazırlığı yapan Akın Demir ve Aynur Yıldırım ile engellilerin ev bulma çabasına tanıklık etti. (Haber: Eren Mahir Gençer Kamera: Mesut Sert, NTV Haber)

TOKİ'den dar gelirliler için ön ödemeli konut projesi

TOKİ'den dar gelirliler için ön ödemeli konut projesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, "Önümüzdeki süreçte dar gelirli vatandaşlarımızın rahat satın almasını sağlayacak koşullarda Türkiye genelinde önemli sayıda konut uygulamasını gerçekleştirmiş olacağız. Ocak ayında 3 Millet Bahçesi'nin ihalesini gerçekleştirmiş olacağız" açıklamasında bulundu.

Maç biletlerini bu uygulama ile daha ucuza alabilirsiniz!

Denizbank, online cüzdan uygulaması 'fastPay' ile müşterilerine 25 Temmuz Çarşamba günü Atatürk Stadı'nda oynanacak Sakaryaspor - Galatasaray hazırlık maçına indirimli bilet alma imkanı sunuyor. Biletini fastPay ile alacak futbolseverlere 5 TL iade ediliyor.

Tarım bizim için milli meseledir

Türkiye’nin tarımına inandıklarını ve bundan 15 yıl önce tarım bankacılığına başladıklarını ifade eden DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, tarımı milli bir mesele olarak gördüklerini, üreticilerin yararına olacak şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Hakan Ateş o iddiayı yalanladı

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Varlık Fonu Başkanlığı’na getirileceği ile ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek yalanladı.

Denizbank'ın satışı ile ilgili flaş açıklama

Dubai merkezli Emirates NBD, Sberbank'ın Denizbank'taki hisselerini almak için stratejik görüşmelere başladı. Denizbank'tan KAP'a yapılan açıklamada ise "Görüşmeler henüz başlangıç aşamasında olup, sürecin nasıl sonuçlanacağı belli değildir" denildi. Denizbank'ın hisseleri ise bu sabah Borsa İstanbul düşüşle açılırken yüzde 20 yükselişle güne başladı. Hisseler 5.77 lirayı gördü.

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Denizbank ve Ziraat Bankası ile 96 milyon 400 bin dolar (363 milyon 500 bin TL) kredi kullanımı için anlaşıldığını açıkladı.