İşyeriÇankaya / Ankara

İşyeri . 206 m²

550 000 TL

İşyeri, ev, emlak konut, villa, daire
İşyeri, ev, emlak konut, villa, daire
İşyeri, ev, emlak konut, villa, daire
İşyeri, ev, emlak konut, villa, daire
İşyeri, ev, emlak konut, villa, daire
İşyeri, ev, emlak konut, villa, daire
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri

11 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, binanın zemin katında, Aleksander Dubçek Caddesi cephe hattına göre sağ ön tarafta yer almakta olup kuzeybatı ve kuzeydoğu cepheli dükkandır.
Taşınmaz onaylı mimari projesine zemin ve bodrum katlı olup toplam 198 m² kullanım alanına sahiptir.
Dükkanın bodrum katı onaylı mimari projesine göre tek hacim depo bölümünden oluşmakta olup yaklaşık brüt 47 m² kullanım alanına sahiptir.
Dükkanın zemin katı onaylı mimari projesine göre dükkan, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 151 m² kullanım alanına sahiptir.
Dükkanın Aleksander Dubçek Caddesi'ne bakan ön cephesi yaklaşık 6,70 m, derinliği 21,80 m ve kat yüksekliği 2,80 metredir.

Bilgiler

 • Adres:YUKARI DİKMEN Mah. ALEKSANDER DUBÇEK Cad. No: 11 B / ÇANKAYA / ANKARA
 • Pafta:-
 • Ada:27655
 • Parsel:2
 • G. menkul türü:İşyeri
 • Alanı:206 m2
 • Satış fiyatı:550.000 TL
 • Envanter no:2807
 • E-mail:Gayrimenkulyonetimi@denizbank.com
 • Telefon:(212) 348 39 66 - 67
 • Banka:DenizBank



Dev fondan Türkiye övgüsü (Zingat'a yatırım yaptı)

Dev fondan Türkiye övgüsü (Zingat'a yatırım yaptı)

Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki yedi ülkede lider emlak platformlarına sahip PFG, yeni ortağı General Atlantic ile birlikte gayrimenkul ve bilgi pazarlama platformu Zingat’a yeni bir yatırım yaptı. PFG CEO’su Michael Lahyani, "Yatırımın en büyük nedeni şirketin başarılı gidişi, Türkiye’nin potansiyeli ve Doğuş Grubu gibi etik, güvenilir ve Türkiye’nin önemli, büyük bir ismi ile ortaklığımızın başarılı bir şekilde devam etmesidir" açıklaması yaptı.

Türk şirketi inşa etti, Putin açılışını yapacak

Türk şirketi inşa etti, Putin açılışını yapacak

Alman otomotiv devi Mercedes-Benz'in Rusya'da gerçekleştirdiği 250 milyon Euro yatırımı geçen fabrikasını inşa eden Türk inşaat şirketi ESTA Construction, fabrikayı 18 ay gibi bir sürede tamamlayarak üretim bandını çalışmaya hazır hale getirdi.

Konut piyasasında Kuşadası sürprizi

Konut piyasasında Kuşadası sürprizi

2019’da konut alacaklar en çok Kuşadası’nda ev aradı. İstanbul ve Ankara'nın ilçelerini geride bırakan Kuşadası'nda ortalama konut metrekare fiyatları 2 bin 470 liraya çıktı. İşte ayrıntılar...

Kiralarla yarışan site aidatlarına tepki

Kiralarla yarışan site aidatlarına tepki

Site aidatlarının ev kirası gibi olmaya başladığını belirten Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, “Site yönetimleri yeni kazanç kapısı oldu. Kat mülkiyet kanunda düzenleme yapılması gerekiyor" dedi.

Yabancıya konut satışı arttı ama gelir düştü

2018'de yabancıya konut satışında yükseliş devam etti (Adet bazında yüzde 75, gelir bazında % 33 artış)

Dövizdeki artış, konut sektöründe yabancılara satış gelirlerini de etkiledi. Adet bazında 2018’de 2017’ye kıyasla yüzde 75 fazla konut satılmasına rağmen, gelirlerdeki artış yüzde 33'de kaldı.

Ateş: DenizBank satışının en kısa sürede tamamlanması arzumuzdur

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş "Bizim ekim sonunda 14,6 milyar lira olarak değerlenen satış fiyatı şu anda 15,5 milyar lira oldu. DenizBank satışının ne zaman tamamlanacağı regülatörlerin onay sürecine bağlı. Alıcı ile satıcı arasındaki görüşmeler sona erdi. Ne kadar süreceğini bilmiyorum ama en kısa sürede tamamlanması arzumuzdur" dedi.

DenizBank'tan 1,7 milyar TL net kâr

DenizBank, bu yılın 9 ayında 1 milyar 708 milyon lira net dönem karı elde etti.

Sberbank'tan Denizbank'ın satışında "yeni takvim"

Sberbank, sahibi olduğu Denizbank’ın satışının 2018 sonu veya 2019 başında tamamlanacağını duyurdu.

Emeklilere ‘özel avantajlar’

DENİZBANK, emekli maaşını 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sağlamanın yanında, emekli tanıdıklarını DenizBank’a yönlendiren herkese yönlendirdikleri kişi başına 100 TL nakit hediye kazanma avantajı sunduğunu açıkladı.

Denizbank artık Dubaili

Ocak 2018’de görüşmelerine başlanan Denizbank’ın satış süreci tamamlandı. Rus Sberbank, Denizbank’ın yüzde 99.85 hissesini 14.6 milyar liraya (3.2 milyar dolar) Dubaili Emirates NBD’ye sattı. Satış sonrası Denizbank’ın ismi ve yönetimi değişmeyecek.