Fabrika ve arsasıŞehitkamil / Gaziantep

Fabrika . 3410 m²

8 000 000 TL

Fabrika ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Fabrika ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Fabrika ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Fabrika ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Fabrika ve arsası
Fabrika ve arsası
Fabrika ve arsası
Fabrika ve arsası

Anılan taşınmazlar, Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Aydınlar Mahallesi'nde konumlu, 2.194,74 m2 yüzölçümlü "Mercimek Fabrikası ve Arsası" niteliğindeki taşınmaz ile 4.525,98 m2 yüzölçümlü "Arsa" niteliğindeki taşınmazlardır.
Konu parseller üzerinde yer alan yapılar ile ilgili herhangi bir proje ve ruhsat mevcut değildir.
Ancak Kadastro Müdürüğünde yapılan araştırmada 187 nolu parsel üzerinde oturumu 1080 m2 olan yapının Mercimek Fabrikası olarak işli olduğu bilgisi edinilmiştir.
Mahallinde yapılan incelemede ise; 187 nolu parsel üzerinde 2360 m2 Depo ve 1050 m2 Prefabrik depo olmak üzere toplam 3410 m2 yapı mevcut iken 188 Nolu parsel üzerinde 520 m2 Çelik sundurma binası bulunmaktadır.
Ayrıca taşınmazın, ruhsatsız yapılarının yasallaştırılmasını teminen Bankamızca imar barışı kapsamında başvuru yapılmıştır.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:8.000.000 TL
 • Gayrimenkul no:20054
 • Yüzölçümü:3.410 m 2
 • Konut tipi:FABRİKA
 • İl / ilçe:Gaziantep / Şehitkamil
 • Adres:Aydınlar Mahallesi, 3074.Cadde, No:34 Şehitkamil / Gaziantep
 • Pafta:22M-IA,D
 • Ada:1233
 • Parsel:187
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıEvini 350 bin liraya sattı sokakta yaşamaya başladı! İbretlik olay

Zonguldak’ta bir süre önce evini satarak sokaklarda tek başına yaşamaya başlayan 56 yaşındaki evsiz adam yol kenarındaki bir koltukta ölü bulundu. Adamın köpeği ise bir an olsun başından ayrılmadı. 

Türk yatırımcılar için Londra’da avantaj var

İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılmasını sağlayacak Brexit süreci sona yaklaşırken Türk yatırımcılar için avantajlar hala sürüyor. Çin ve Ortadoğu ülkeleri Londra’ya emlak yatırımları başı çekerken, yetkililer Türk yatırımcılar için de en az yüzde 20’lik bir kazanç olduğuna dikkati çekiyor.

Konut satışı zirvede: Temmuzda hem yerli hem de yabancıda rekor kırıldı

Temmuz ayında 123 bin 878 ev satıldı ve 2018’in en yüksek rakamına ulaşıldı. Geçen ay yabancıya yapılan satış ise tüm zamanların rekoruydu. Sektör temsilcileri dolarını bozduran hem yerli hem de yabancı alıcının konuta yöneldiğine dikkat çekti.

72 yaşında ikinci üniversiteyi bitirdi

Atlıhan, hiçbir şey için geç olmadığını, gençlere örnek olmak için ikinci üniversiteyi bitirdiğini söyledi.

Komisyon bilmecesi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı emlakçıların alacağı komisyonların düşeceğini açıkladı. Taslak mevzut şekli ile kabul edilirse emlakçılar alım satımda satış bedelinin yüzde 3’ünden, kiralamada ise 1 aylık kiradan fazla ücret talep edemeyecek. Yeni taslağa göre vatandaşın cebinden ev alıp kiralarken daha az para çıkacak.

Workup'ın yeni girişimleri belli oldu

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın yeni girişimleri seçildi.

93 başarılı gence 465 bin TL ödül

Üniversite sınavlarında dereceye giren 93 öğrenci, Türkiye İş Bankası’nın ‘Altın Gençler’ projesi kapsamında 5’er bin olmak üzere toplam 465 bin TL para ve Avrupa’da trenle seyahat etme olanağı sağlayan Interrail biletiyle ödüllendirdi. Hürriyet’in ağustosta sayfalarına taşıdığı LYS’de 5 puan türünde birinci olarak Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni kazanan görme engelli Fulya Akkaya da ödüllendirildi. İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali de gençlere başarı tüyoları verdi.

Karneni getir kitabını al

Türkiye İş Bankası bu yıl 10’uncu kez ilk ve ortaokul öğrencileri için özel olarak hazırlanan 1 milyon bilim kitabı dağıtacak.

İşte Galatasaray'ın yeni sponsoru

Türkiye İş Bankası Maximum Kart, e-spor alanına verdiği destek kapsamında League of Legends (LoL) ligine bu yıl katılan Galatasaray Espor takımının ana sponsoru oldu.

Ünlü bankacıdan gençlere dolar tavsiyesi

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bir üniversite etkinliğinde, dolarla ilgili gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.