DükkanKadıköy / İstanbul

Dükkan . 26 m²

650 000 TL

Dükkan, ev, emlak konut, villa, daire
Dükkan

Anılan taşınmaz; İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Göztepe Mahallesi, Prof. Mustafa Reşit Belgesay Sokakta konumlu, bodrum+zemin+11 normal kat olmak üzere toplam 13 katlı, 1980 yılında yapılan bir binada yer almaktadır.Yapıda batı yönden A girişi ve doğu yönden B girişi olmak üzere topla iki adet giriş bulunmakta olup girişler zemin kattan sağlanmaktadır. Bodrum katta sığınak, kalorifer dairesi ve kapıcı dairesi, zemin katta 2 adet daire ve 6 adet dükkan, normal katlarda ise 4`er daire olmak üzere toplam 52 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 3 no.lu taşınmaz, zemin katta konumlu, brüt 26 m2 kullanım alanına sahip dükkan nitelikli taşınmazdır.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:650.000 TL
 • Gayrimenkul no:20040
 • Kapalı alan:26 m 2
 • Konut tipi:DÜKKAN
 • İl / ilçe:İstanbul / Kadıköy
 • İlgili şube:Çiftehavuzlar İstanbul
 • Adres:Istanbul Ili, Kadıköy Ilçesi, Göztepe Mahallesi, Prof. Mustafa Resit Belgesay Sokak, M.Sıtkı Bey Apartmanı, No:31
 • Ada:403
 • Parsel:32
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş Bankası

İLANIN AKTİF OLDUĞUNDAN EMİN OLMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK BANKANIN SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ.


Bir bilet yüzlerce ev

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde bu yıl büyük ikramiye 70 milyon TL. Şehirlere göre ortalama konut satış fiyatları üzerinden yapılan hesaplamalara göre büyük ikramiyenin tek bir talihliye çıkması halinde, Türkiye’nin en pahalı ili olan İstanbul’dan 161, en ucuz ili olan Ağrı’dan ise 817 adet 100 metrekarelik ev almak mümkün.

"Türkiye'de 19,5 milyon konut bulunuyor"

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Türkiye'de halihazırda nüfusun yüzde 88'inin şehirlerde yaşadığını belirterek, "Yaklaşık 19,5 milyon konutun bulunduğu Türkiye'de nüfus artışına oranla konut ihtiyacı da artarak devam ediyor." ifadesini kullandı.

‘Ev’de sevinç

Konut pazarını canlandırmak için yapılan kampanyalar ve KDV indirimi meyvesini verdi. Türkiye genelinde ekim ayında 146 bin 536 konut satıldı ve tüm zamanların en yüksek aylık satışı gerçekleşti. 6 bin 276 konut satışı ile yabancıya konut satışında da rekor kırıldı. Yılın 10 ayında ise 1 milyon 149 bin kişi ev sahibi oldu.

Türkler Miami'de konut almak için akın etti

Döviz kurundaki hareketlilik, Türklerin ABD’nin Miami kentinden ev almak için sıraya girmesine de engel olamadı.

Konut satışlarında artış

Türkiye’de 2018 Temmuz ayında 123.878 konut satıldı.

Çin’de inovasyon merkezi

Türkiye İş Bankası, Şanghay’da inovasyon merkezi açtı.

Dijital Anadolu

TÜRK Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Türkiye İş Bankası işbirliğiyle yeni bir proje başlatıyor.

Workup'ın yeni girişimleri belli oldu

Türkiye İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu Workup Girişimcilik Programı’nın yeni girişimleri seçildi.

İş Bankası üst yönetiminde değişiklik

Türkiye İş Bankası üst yönetiminde gerçekleşen değişiklik ile Mehmet Şencan ve Ömer Karakuş, Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

Ünlü bankacıdan çok sert uyarı

İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, son 10 yılda şahlanan Türk bankacılık sektöründe bu dönemin artık geride kaldığını söyledi.