DükkanBahçelievler / İstanbul

Dükkan . 115 m²

1 300 000 TL

Dükkan, ev, emlak konut, villa, daire
Dükkan, ev, emlak konut, villa, daire
Dükkan, ev, emlak konut, villa, daire
Dükkan, ev, emlak konut, villa, daire
Dükkan, ev, emlak konut, villa, daire
Dükkan
Dükkan
Dükkan
Dükkan
Dükkan

BİNA YAPIM YILI 2008 DİR, 115 M2 ZEMİN KATTA KURUMCUKENT SİTESİNDE İŞYERİ
Yol tarifi

İstanbul ili, Bahçelievler ilçesi, Yenibosna mevkiinde yer alan Kuyumcukent bünyesinde yer almaktadır.
Ulaşım için D-100 karayolu üzerinden gelindiğinde, Havaalanı kavşağından Çobançeşme-TEM yönüne dönülerek, sağ taraftaki Kuyumcukent`e bağlantı yolu ile erişilmektedir.
Yakın çevresinde İhlas Holding binası, İTKİB binası, Starcity AVM, East West konut projesi, Airport Hill sitesi gibi yapılar ile Çobançeşme Fidanlık arazisi yer almaktadır.
Altyapı ve ulaşım olanakları üst düzeydedir.
Havalimanına yakınlığı ve otobana ulaşım kolaylıkları ile dikkat çekmektedir.

Bilgiler

 • Gayrimenkulün numarası:TFK-2543
 • Gayrimenkulün türü:Dükkan
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Bahçelievler
 • Adres:YENİBOSNA MAHALLESİ 29 EKİM CADDESİ LADİN SOKAK KUYUMCUKENT SİTESİ M BLOK 4M ZEMİN KAT D:285 İSTANBUL BAHÇELİEVLER
 • Ada:1542
 • Pafta:243ds2d
 • Pasel:13
 • Kat / blok:M BLOK ZEMİN KAT 285 NOLU BAĞ. BÖL
 • Alanı m2:115 m 2
 • Muammen bedel (tl):1.300.000,00 - TL
 • Banka:Türkiye Finans100 metrekareye 2100 lira aidat

2018 Konut Projeleri Aidat Değerleri Raporu’na göre en yüksek aidatı İstanbul Beşiktaş’ta oturanlar ödüyor. İlçede metrekare aidat bedeli 21 lirayı buldu. Ankara’da metrekare başına en yüksek aidat 15.17 TL, İzmir’de ise 7.85 TL olarak açıklandı. 3 büyük şehirde ortalama aidat bedelinde İstanbul Şişli en pahalı, Ankara Sincan ise en ucuz ilçe.

Türkiye projelerine ödül yağdı

DÜNYA çapındaki gayrimenkul şirketlerinin tanıtılmasını hedefleyen ve bu yıl 27’ncisi gerçekleştirilen International Property Awards 2018’in Avrupa ayağı olan European Property Awards’tan Türk gayrimenkulcüler ödülle döndü.

1.8 milyarlık İzmir çıkarması

Gayrımenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Teknik Yapı ve Halk GYO, Emlak Konut GYO öncülüğünde İzmir Alsancak’ta yeni bir projeye imza atıyor. 35 bin 600 metrekare alanda 8 bloktan oluşacak ‘Evora İzmir’ projesinde, 1049 rezidans, 121 odalı bir otel ile yaklaşık 19 bin metrekare park ve yeşil alan yer alacak.

Çalışmayanlar Nasıl Kredi Alabilir?

Kredi alabilmek için gereken en önemli şartlar arasında belgelenebilir gelir ve sigorta geliyor. Peki ya kişi çalışmıyorsa da ya da çalışıyor ama sigortası yoksa? Hangikredi.com tarafından hazırlanan bu yazı çalışmayanların kredi alıp alamayacağı ile ilgili detayları anlatıyor...

Gelibolu’ya gayrimenkul akını

YAPIMI süren Çanakkale Köprüsü ile İstanbul-Gelibolu arasını 1.5 saate düşürecek otoban, Gelibolu Yarımadası’nda bazı köylerdeki arsaların değerini 2 yılda 2 kattan fazla arttırdı. Değer artışının önümüzdeki 2 yılda yüzde 300’lere çıkması öngörülüyor.

Türkiye Finans yatırımcının işini kolaylaştırıyor

Türkiye Finans tarafından geliştirilen TFXTARGET mobil uygulaması hafta içi 5 gün 24 saat boyunca, dünyadaki döviz ve kıymetli maden emtia piyasalarını eş zamanlı izleyebilmeyi ve 34 farklı kurdan anında işlem yapabilmeyi sağlıyor.

Türkiye Finans Genel Müdürü görevinden ayrıldı

Türkiye Finans Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Osman Çelik, 27 Haziran itibarıyla istifa etmek suretiyle görevlerinden ayrıldı.

Türkiye Finans'a yeni genel müdür

Türkiye Finans'a Genel Müdür olarak Osman Çelik atandı.

Türkiye Finans Genel Müdürü Gürerk istifa etti

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk istifa ettiği açıklandı. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.Genel Müdürü Derya Gürerk görevinden bugün itibariyle istifa ettiği duyuruldu. Uzun yıllar bir çok bankada görev alan Gürerk, genel müdürlük konumunda 4 yıl önce getirilmişti.

Faize bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, son açıklanan faiz kararı ile ilgili olarak, ""Faizi bekleyip de faizin yükselmesinden sevineceğim hiç aklıma gelmezdi" dedi.