Dubleks meskenBeylikdüzü / İstanbul

Dubleks mesken . 137 m²

435 000 TL
Sur Yapı Excellence Koşuyolu 'Şimdi Al 1 Sene Sonra Öde' kampanyası!

57 bin 700 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Sur Yapı Excellence Koşuyolu kampanya detayları haberimizde yer alıyor.

Ev vergisi nasıl ödenir 2019!

2019 yılına ait ev vergisi nasıl ödenir sorusunun cevabı haberimizde yer alıyor.

Daha güvenli evler için 8 öneri!

Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, birkaç adımda ev güvenliğini sağlayacak pratik güvenlik tedbirlerini paylaştı.

TOKİ Aydınlı çekilişi ne zaman 2019!

Toki 50 bin konut projesi kapsamında inşa edilen Toki Aydınlı çekilişi ne zaman sorusunun detayları haberimizde yer alıyor.

Başkent Emlak Konutları son durum Mart 2019!

1478 adet konut ve 26 adet ticari üniteden oluşan Başkent Emlak Konutları son hali haberimizde yer alıyor.

Türkiye Finans 20 milyar lira topladı

TÜRKİYE Finans Katılım Bankası, 2017 yılının ilk üç aylık finansal sonuçlarını açıkladı.

Canikli, FETÖ şirketlerinin riskinin 5 milyar lira olduğunu söyledi

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, FETÖ ile bağlantılı şirketlere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun kayyum olarak gönderilmesinin bu şirketlerle ilgili bankacılık risklerini ortadan kaldırdığını söyledi. Öte yandan Bakan Canikli, Türkiye Finans’da Boydaklar’ın yüzde 22 hissesi olduğunu belirterek, yönetimdeki kurul üyesinin istifa ettiğini hissenin de ana hissedara satılacağını kaydetti. Canikli ayrıca, kredi kartları ve tüketici kredileriyle ilgili bu hafta ya da gelecek hafta rahatlama sağlayacak düzenlemeleri getireceklerini bildirerek, ancak ince bir ayar yapılacağını kaydetti.

Türkiye Finans'a yeni genel müdür

Türkiye Finans'a Genel Müdür olarak Osman Çelik atandı.

Türkiye Finans Genel Müdürü Gürerk istifa etti

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk istifa ettiği açıklandı. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.Genel Müdürü Derya Gürerk görevinden bugün itibariyle istifa ettiği duyuruldu. Uzun yıllar bir çok bankada görev alan Gürerk, genel müdürlük konumunda 4 yıl önce getirilmişti.

Faize bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, son açıklanan faiz kararı ile ilgili olarak, ""Faizi bekleyip de faizin yükselmesinden sevineceğim hiç aklıma gelmezdi" dedi.