Bursa orhangazi'de komple binaİznik / Bursa

Arsa . 234 m²

142 000 TL

Bursa orhangazi'de komple bina, ev, emlak konut, villa, daire
Bursa orhangazi'de komple bina, ev, emlak konut, villa, daire
Bursa orhangazi'de komple bina, ev, emlak konut, villa, daire
Bursa orhangazi'de komple bina
Bursa orhangazi'de komple bina
Bursa orhangazi'de komple bina

Konusu taşınmaz; Bursa İli, Orhangazi İlçesi, Muradiye Mahallesi, 633 Ada, 1 Parsel, Süpürgelik Mevkiinde konumlu arsavasıflı taşınmazdır.
Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Bursa- Yalova Yolu üzerinde kuzey yönde ilerlenirken sağdabulunan Endüstri Meslek Lisesi Caddesine girilir ve bu cadde üzerinde 550 m sonra caddenin solundaki E.M.L.
arkası 1 nolu sokağadevam edilir ve değerleme konusu taşınmaz bu sokağın sonunda yaklaşık 270 m sonra sağda konumludur.
Konu 633 ada 1 parsel 134,50 m2 yüz ölçüme sahip olup, arsa vasıflıdır.

Bilgiler

  • Niteliği:Arsa
  • Mevki:Süpürgelik
  • Ada:633
  • Hisse:Tam
  • Adres:Muradiye Mahallesi 1 No'lu Sok. 633 Ada 1 Parsel Orhangazi Bursa
  • Kullanım alanı:234 m²
  • Banka:Türk Ekonomi Bankası


Durun burası sit alanı!

İstanbul Şişli’de Harbiye ve Teşvikiye’nin de dahil olduğu 6 mahalle ‘tarihi ve kentsel sit alanı’ ilan edildi. İstanbul 2 No’lu Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu, bölgenin tarihi dokusunun ve mimarinin korunması gerektiğine kanaat getirdi. 23 Kasım 2018 tarihli kararda “Bu alanda mevcut imar planlarıyla işlem yapılamaz” denildi. Binlerce yapıyı kapsayan kararın etkisiyle kentsel dönüşüm projeleri durdu, yıkılan binalarda yeni inşaat yapmak zorlaşıyor.

Dünyada 10 metropole Türk imzası atacak

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Nef, Ocak 2018’de yurtdışı yatırımları için hayata geçirdiği Nef Global ile dünyaya açılıyor.

‘En büyük sorun yetersiz özkaynak’

20 yıldır gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterdiklerini ve Juma markasıyla lüks projeler hayata geçirdiklerini belirten Juma Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kemal Ersu, yeni projeleri hakkında bilgi vermek ve gayrimenkul sektörünü değerlendirmek için basınla bir araya geldi.

1.8 milyarlık İzmir çıkarması

Gayrımenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Teknik Yapı ve Halk GYO, Emlak Konut GYO öncülüğünde İzmir Alsancak’ta yeni bir projeye imza atıyor. 35 bin 600 metrekare alanda 8 bloktan oluşacak ‘Evora İzmir’ projesinde, 1049 rezidans, 121 odalı bir otel ile yaklaşık 19 bin metrekare park ve yeşil alan yer alacak.

Trabzon'da gayrimenkule yabancı ilgisi

Trabzon, son yıllarda turizmin yanı sıra gayrimenkul yatırımında da yabancı turistlerden rağbet görüyor.

"Ekonomimiz bu paniği hak etmiyor"

Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar kurdaki oynaklığa ilişkin, "Ülkemizde insanlar kısa süreç endişesiyle hızlıca panik yapıyor. Biz bu paniği hak etmiyoruz. Ne ekonomimiz ne üretim sistemimiz bunu hak etmiyor. Kötü haberleri çok hızlı sahiplenip onun parçası olmayalım. Ülkemizin faydasına olacak şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırmamız icap ediyor." dedi.

FETÖ'nün 'Altın Nesil’inin emlak kralı

FETÖ’nün Pensilvanya’daki “Altın Nesil Chestnut Kampı İnziva Merkezi” merkezi görüntülendi. Kamptaki FETÖ’cüler Gülen’in yeğeniyle evli “Uzun Cevdet” lakaplı Cevdet Türkyolu’na bağlı çalışıyor. Emlak zengini Türkyolu’nun Pensilvanya ve Florida’da 7 evi bulunuyor. Türkiye’de de 39 mülkü ortaya çıkmıştı.

Gayrimenkule kış gelmedi

2017 yılına veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde emlak piyasasında hareketlilik tam gaz sürüyor. Kış mevsiminde turistik bölgelerde konut fiyatlarının düşmesi beklenirken, tam aksine fiyatlar bu bölgelerde yükselişe geçti. Haziran ayından bu yana Muğla, İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’de de fiyatlar ciddi oranda arttı.