, satılık arsa emlak" />

ArsaMerkez / Düzce

Arsa . 706,45 m²

130 000 TL

Arsa, ev, emlak konut, villa, daire
Arsa

Taşınmaz 513 parselde toplam 706,45m² kullanım alanına sahiptir.
Taşınmaz tapuda "Arsa" vasıflıdır.

Bilgiler

  • Adres:Sarayyeri Mahallesi, Cevizlik Mevkii, G26A13C1B Pafta, 513 Parsel, Merkez, Düzce
  • Hisse:Tam
  • Pafta:G26A13C1B
  • Ada:_
  • Parsel:513
  • Banka:Garanti BankasıMuhammed Ali'nin çiftlik evini Türk vakfı aldı

Muhammed Ali'nin çiftlik evini Türk vakfı aldı

New York merkezli Türken Vakfı, 2016'da vefat eden dünyaca ünlü boksör ve ırkçılık karşıtı Müslüman aktivist Muhammed Ali'nin Michigan'daki çiftlik evini satın aldı.

Fonlar Türkiye'de yatırım fırsatlarına bakıyor

Fonlar Türkiye'de yatırım fırsatlarına bakıyor (Gayrimenkul sektörü)

Intus Capital Yönetici Ortağı Bülent Kozlu, Körfez Bölgesi başta olmak üzere, dünyanın farklı coğrafyalarından çok sayıda fonun Türkiye'de olası yatırım fırsatlarını yakından incelediğini belirterek, "Özellikle gayrimenkul sektörüne yakın gelecekte çok ciddi fon girişleri göreceğimize inanıyorum” ifadesini kullandı.

Tarihi Yarımada için eylem planı tekrar ele alınıp yenilenecek

Tarihi Yarımada için eylem planı tekrar ele alınıp yenilenecek

İstanbul'da Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Ayasofya Müzesi, Kapalıçarşı ve daha birçok eşsiz eserin yer aldığı Tarihi Yarımada için koruma amaçlı imar planları yeniden ele alınacak. İşte ayrıntılar...

Gayrimenkul satışındaki vergi kaybı 6-7 milyar dolar

Gayrimenkul satışındaki vergi kaybı 6-7 milyar dolar

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, tapu satışında gerçek değerin esas alınacağı sisteme geçilmesiyle ciddi bir vergi kaybının önleneceğini belirterek, “Gayrimenkul devirlerinde eksik beyan edilen veyan beyan edilmeyen gerçek değerler nedeniyle bir yılda oluşan tapu harcı, KDV ve gelir vergisi kaybı 6-7 milyar dolarları buluyor” dedi.

İstMarina Alışveriş Merkezi’nde
Efsane Cuma izdihamı!

İstMarina Alışveriş Merkezi’nde Efsane Cuma izdihamı!

İstMarina AVM’de ‘Efsane Cuma’ indirimleriyle birlikte alışveriş çılgınlığı başladı. Önde gelen markaların ürünlerinde yapılan yüzde 70’e varan indirimleri kaçırmak istemeyenler için İstMarina Alışveriş Merkezi 23 Kasım’da (bugün) saat 24.00'a kadar açık olacak

Bankacılık uygulamasına 'Hikayeler' özelliği

Garanti Bankası, Garanti Cep uygulamasına entegre ettiği “Garanti’den Hikâyeler” özelliğini hayata geçirdi.

Şeker Piliç’in kesimhane ve idare binası bankanın oldu

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, mahkemenin 2015 yılında iflasına karar verdiği Şeker Piliç fabrikasının 1625 parselde bulunan kesimhane ve idare binası, ipotek alacağına karşılık Garanti Bankası A.Ş.’nin oldu.

150 bin emekli daha bayram müjdesi bekliyor

Ramazan ve Kurban Bayramları öncesinde emeklilere verilecek biner lira ikramiye uygulaması dışında kalan 10 banka, 6 sigorta şirketi ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine (TOBB) bağlı oda çalışanlarının dahil olduğu 17 sandığın yaklaşık 150 bin emeklisi müjdeli haber bekliyor. Emeklilerin “Devlet bize de ikramiye ödesin ya da sandıklara talimat versin” diyerek kamu kurumlarına başvurdukları belirtildi. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun ise bu konuda kendisine görüş soran Türkiye Bankalar Birliğine “Bu her sandığın kendi insiyatifinde. Bizim onlara ödeyin ya da ödemeyin, diyemeyiz” yanıtı verdiği öğrenildi.

100 bin çocuğumuz eğlenerek matematik ve fen öğreniyor

TEGV ile Garanti Bankası işbirliğinde Matematik-Fen Eğlenerek Öğren Eğitim Programı Türkiye’nin dört bir yanında yaklaşık 100.000 çocuğa Matematik ve Fen bilimlerini eğlenceli etkinliklerle öğretiyor, sevdiriyor. Çocukları bilimin eğlenceli yüzüyle buluşturuyor. Analitik düşünebilen ve problem çözebilen nesiller yetişmesine olanak tanıyor.

Kadınlar korkmuyor

Garanti Bankası, KAGİDER ve Ekonomist dergisi işbirliğiyle bu yıl 11. kez gerçekleştirilen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda konuşan KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, “2014 yılında yüzde 50’lerde olan başarısız olmaktan korkmayanların oranı yüzde 66’ya çıktı” dedi.