Ziraat bankasından sütlücede arsaBeyoğlu / İstanbul

Arsa . 152 m²

1 485 375 TL

Ziraat bankasından sütlücede arsa, ev, emlak konut, villa, daire
Ziraat bankasından sütlücede arsa, ev, emlak konut, villa, daire
Ziraat bankasından sütlücede arsa
Ziraat bankasından sütlücede arsa

152 m² Yüzölçümlü Arsa Nitelikli Gayrimenkul

Bilgiler

 • No.:7903
 • Semt:Sütlüce
 • Adres:Beyoğlu İlçesi,Sütlüce Mahallesi,İmrahor Caddesi
 • Ada:2752
 • Parsel:3
 • M² (brüt):152
 • Krediye uygunluk:Uygun
 • Kat karşılığı olabilir:Hayır
 • Tapu durumu:Arsa
 • Min. artış:10.000 TL
 • Başlangıç bedeli:1.485.375 TL
 • Teminat bedeli:89.123 TL
 • İlgili şube adı:ŞİŞLİ/İSTANBUL KURUMSAL ŞUBE
 • Banka:Ziraat Bankası


Yabancı evde fırsatı gördü

Yabancılara konut satışı eylülde tarihi zirveyi gördü. Hem dolardaki artış, hem de Türkiye’den ev alan yabancıya vatandaşlık verilmesi bu rekorda etkili oldu. Eylül ayında 5 bin 615, yılın ilk 9 ayında ise 24 bini aşkın konut yabancılara satıldı. Ülke genelinde yapılan konut satışlarında da düşük faizli kampanyalar pazarı hareketlendirdi. Eylülde 127 bin 327 kişi ev sahibi oldu ve yılın en yüksek rakamına ulaşıldı.

İşte konutta kampanyanın detayları

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, gayrimenkul sektörüne yönelik uygun faizli kampanyalar için çalışmalar yürüttüklerini açıklamıştı. Bu kapsamda bayramdan sonra 120 ay vade ve yüzde 1’in altında faiz oranıyla büyük bir konut kampanyası başlatacaklarını söyleyen KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Böyle kampanyalar genelde 1 ay sürer, talep olursa uzatabiliriz. Diğer detaylar henüz netleşmedi üzerine çalışıyoruz" dedi. 

Eski mülke yeni değer

Bilançolarda, kayıtlarda alındıkları yılın değeriyle görünen taşınmazlara yeniden değerleme imkânı geldi. 30 Eylül 2018’e kadar mükellefler bilançoları-ndaki taşınmazları-na enflasyon düzeltmesi yapacak, mali tablolar düzelecek, kredi alırken teminatların değeri artmış olacak.

Ev alıp satanlar dikkat! İki kere düşünün!

Tapu işlemlerinde gayrimenkullerin gerçek alım-satım bedellerinin beyan edilmesi ve bu gerçek bedeller üzerinden tapu harcı ödenmesi büyük önem taşıyor. Ayrıca beyanı gereken bir kazancın doğması halinde gelir vergisi beyannamesi verilmesi gerekiyor. Doğru ve tam ödenmeyen tapu harçları alıcı ile satıcıdan ayrı ayrı cezalı olarak tahsil ediliyor. Bu nedenle ev alırken de satarken de bedeli düşük göstermek isteyenlerin iki defa düşünmesinde fayda var

Evlerde misafire oda kalmadı

Türkiye’nin 7 bölgesinde ev yaşamının nasıl şekillendiğini ortaya koymak üzere Ev Kullanım Alışkanlıkları çalışmasının sonuçları açıklandı.

Ziraat Bankası, Sırp pasör Jovovic'i transfer etti 

Voleybol Efeler Ligi takımlarından Ziraat Bankası, Sırp pasör Nikola Jovovic'i kadrosuna kattı.

Ziraat Bankası, Fırat Ezel Filiz ile anlaşma sağladı 

Voleybolda Efeler Ligi takımlarından Ziraat Bankası, Fırat Ezel Filiz'i transfer etti.

Ziraat Bankası'nda "kupa" hesabı

Ziraat Bankası Erkek Voleybol Takımı, tarihinde ilk kez yükseldiği CEV Kupası finalinde başarılı olarak kupayı müzesine götürmek istiyor.

Ziraat Bankası son 8'de

CEV Cup 1.tur rövanş karşılaşmasında Romanya temsilcisi SCM Craiova takımı ile karşılaşan Ziraat Bankası, rakibini 3-2 yenerek Avrupa’da son 8 takım arasına kalmayı başardı.

Zarardaki çiftçiye 1 yıl borç erteleme

BAŞBAKAN Binali Yıldırım’ın talimatıyla bu yıl yaşanan doğal afetler nedeniyle zarar gören çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri’ne olan borçlarına, Bakanlar Kurulu kararı ile 1 yıllık erteleme imkanı getirildi.