Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsasıÇınarcık / Yalova

Arsa . 265 m²

400 000 TL

Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsası, ev, emlak konut, villa, daire
Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsası
Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsası
Yalova çınarcık'ta komple bina ve arsası

Zemin katı projesine göre yaklaşık brüt 90 m2 kullanım alanlı + 30 m2 teras alanlı olup, salon, mutfak, oda, wc ve 2 adet teras bölümlerinden oluşmaktadır.
1.normal katı projesine göre brüt yaklaşık 95 m2 kullanım alanına sahip olup, 4 oda, banyo, 2 balkon, wc bölümlerinden oluşmaktadır.
Taşınmaz projesine göre 185m2 alanlıdır.
Mahallinde ise 265m2 alanlıdır.
Ana taşınmazın dış cephesi silikon esaslı dış cephe boyası ile kaplıdır.
Bahçe çevresi beton duvar üzeri demir parmaklık ile çevrilidir.

Bilgiler

  • Niteliği:İki Katlı Betonarme Konut ve Arsası
  • Mevki:Hasanbaba
  • Ada:597
  • Hisse:Tam
  • Adres:Hasanbaba Mh. 884 Sk. No:1 597 ada 22 parsel Çınarcık Yalova
  • Kullanım alanı:265 m²
  • Banka:Türk Ekonomi Bankası


Okullar açıldı, ev kiraları yükselişe geçti

Üniversite sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından öğrencilerin kiralık ev arayışı da hızlandı. Hürriyet Emlak verilerine göre, öğrenciler en çok 2+1 kiralıkları tercih ediyor, ev kiraları İstanbul, İzmir ve Ankara’da ortalama yaklaşık 1.600 ile 2.100 TL’den başlarken, öğrencilerin üniversite seçiminde en çok tercih ettiği şehirlerden Eskişehir ve Bursa’da da kiralık fiyatları benzer bir ortalamada seyrediyor. İstanbul’da öğrenciler kiralık fiyatları daha düşük olan Avcılar ve Fatih’i tercih ederken, Ankara’da Etimesgut ve Sincan, İzmir’de ise Gaziemir ve Bornova’yı tercih ediyor.

Zengin Türklerin yeni adresi: 85 bin kişi ev aldı

Son yıllarda Türklerin Londra'ya ilgisinin ciddi şekilde arttığı belirtiliyor. Öyle ki rakamlara bakıldığında son 2 yılda emlak almak için bölgede araştırma yapan Türk yatırımcı sayısı yüzde 297 artmış durumda. Londra'daki geçici fiyat düşüşünü fırsat olarak görüp alım yapan Türk sayısının ise 85 bini bulduğu belirtiliyor.

Coinspace Selçuk, Emlakçı Hafize... Milyonlarca lira gitti...

Girdikleri sanal saadet zincirinde para batıranlar bu kez Bitcoin borsasına yöneldi. Yüzlerce kişi bu kez parayı kurtarmak için İstanbul’da emlakçılık yapan Hafize B.’ye (61) 5 milyon lirayı aşkın para verdi. İddiaya göre Hatice B. kâr payı ile 18 milyon lirayı bulan parayı Bitcoin borsasında değerlendirmek üzere iki ayrı kişiye verdi. Ancak ne anapara ödendi ne de kâr payları... Para yatıranlar ikinci kez battı...

Evde yüzde 25 kârlılık kalmadı

GAYRİMENKUL sektöründe ciddi bir rekabet olduğunu belirten Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun kârlılığın düştüğüne dikkat çekti.

Rekora son 1 ay

Ülke genelinde 11 ayda 1.2 milyondan fazla kişi ev sahibi oldu. Geçen yıl 1.3 milyon konut satışı ile tarihi rekor kırıldığını hatırlatan sektör temsilcileri yeni rekora kesin gözüyle bakıyor.

ABD'de ikinci el konut satışları 11 yılın zirvesinde

ABD’de ikinci el konut satışları kasımda yüzde 5,6 artarak son 11 yılın en yüksek seviyesini kaydetti.

Evlerde misafire oda kalmadı

Türkiye’nin 7 bölgesinde ev yaşamının nasıl şekillendiğini ortaya koymak üzere Ev Kullanım Alışkanlıkları çalışmasının sonuçları açıklandı.

Liseye yakın eve yüzde 20 zam

LİSEYE geçiş için adrese dayalı sistem uygulanacağı açıklandıktan sonra özellikle İstanbul ve Ankara gibi kentlerde iyi okullara yakın evlere ilgi arttı. Emlak uzmanları son günlerde konut kiralarına yüzde 10 ile 20 arasında zam yapıldığını söylüyor.