TarlaYalvaç / Isparta

Tarla . 3650 m²

16 000 TL

Tarla
Tarla
Tarla
Tarla
Tarla
Tarla

Taşınmazamorfbirşeklesahipolup,eğimlibirtopoğrafikyapıdadır.
3.650,00m²alanasahiptaşınmazınüzerindekihalihazırdatahılekiliolduğu tespit edilmiştir.
Kadastral yola cephesi bulunmayan taşınmazın sulama imkanları bulunmamaktadır.

Bilgiler

 • Adres:Sakızlık Mevkii 1251 parsel
 • Pafta:-
 • Ada:-
 • Parsel:-
 • G. menkul türü:Tarla
 • Alanı:3650 m2
 • Satış fiyatı:16.000 TL
 • Envanter no:1898
 • E-mail:Gayrimenkulyonetimi@denizbank.com
 • Telefon:(212) 348 39 66 - 67
 • Banka:DenizBankAlmanya’da ev almak hayal oluyor

Almanya’da giderek artan emlak fiyatları, geliri düşük aileleri korkutmaya başladı. Metrekare fiyatları son üç yılda yüzde 25 artış gösterirken, Alman Kiracılar Birliği 80 bin yeni sosyal konut yapılmasını istedi.

ABD'de birinci el konut satışları 10 yılın zirvesinde

ABD’de birinci el konut satışları, ekimde yüzde 6,2 artarak son 10 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

Bakan açıkladı! Yüzde 3 sınırı geliyor

Yeni düzenlemeyle beraber emlakçılık sil baştan değişiyor. Artık alım satım işlemlerinde hizmet bedeli oranı sözleşmede yer alan satış bedelinin yüzde 3'ünden fazla olamayacak.

Boateng, emlakçıya 300 bin euro ödeyecek

Geçen yıl tanıdığı bir emlakçıyla Münih’te ev satın almak için sözleşme imzalayan Boateng, emlakçıya ödeme gereken 300 bin euro komisyon bedelini ödemeye mahkûm oldu.

Gayrimenkulde doğru adres İzmir

Bugüne kadar 400 milyon yatırımla 2 bin 500 bağımsız bölüm inşa eden Ontan İnşaat hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyümeyi hedefliyor. İzmir’i gayrimenkul yatırımı için doğru adres olarak gördüklerini belirten Ontan Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öktem, bu yıl 500 milyonu yurtiçinde 600 milyon lira yatırım planladıklarını ifade etti.

Denizbank'ın satışı ile ilgili flaş açıklama

Dubai merkezli Emirates NBD, Sberbank'ın Denizbank'taki hisselerini almak için stratejik görüşmelere başladı. Denizbank'tan KAP'a yapılan açıklamada ise "Görüşmeler henüz başlangıç aşamasında olup, sürecin nasıl sonuçlanacağı belli değildir" denildi. Denizbank'ın hisseleri ise bu sabah Borsa İstanbul düşüşle açılırken yüzde 20 yükselişle güne başladı. Hisseler 5.77 lirayı gördü.

Cari açıkta "altın" etkisi

Cari işlemler açığının piyasa beklentilerinin üzerinde gelmesinde dış ticaretteki gelişmeler öne çıkarken, parasal olmayan altın ithalatının yaklaşık 4 katına çıkması ve 7,4 milyar dolarlık negatif etki yaratması dikkati çekti.

Hisse senedi satışlarında iki gün beklemeye son!

Deniz Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. hisse senedi alım-satımı yapan müşterileri için yeni bir projeye geliştirdi. "T+0" adı verilen yeni uygulama ile hisse senedi satışları karşılığı olan tutar, daha önce 2 gün olan bekleme süresine gerek kalmadan, anında müşteri hesaplarına aktarılabiliyor.

Tek yenilgiyle yıkıldı

Final Four’un en kritik sınavında organize olmakta zorlanan VakıfBank, ev sahibi İtalyanların katı defansını aşamadı. 37’lik Piccinini yıldızlaştı, kızlarımız ise, vasatı aşamadı.

Avrupa'da Türk galası

İki namağlup Türk takımı, Avrupa’nın en iyisi olmaya bir adım daha yaklaşmak için sahne alıyor. Finale çıkacak ekibimiz, Dinamo Kazan-Casalmaggiore eşleşmesinin galibiyle yarın 18.30’da kupa için karşılaşacak.