TarlaYalvaç / Isparta

Tarla . 1260 m²

14 000 TL

Tarla
Tarla
Tarla
Tarla
Tarla
Tarla

Topografik olarak eğimsiz bir yapıya sahiptir.
Parsel içinde 30 adet elma ağacı ve 10 adet ceviz ağacı yer almaktadır.
Batısında köy yolu, doğusunda kadastro yolu bulunmaktadır.
Sulama suyu bulunmaktadır.

Bilgiler

 • Adres:Aşağı Tırtar Köyü, Hüyük Mevkii 221 Parsel
 • Pafta:-
 • Ada:-
 • Parsel:-
 • G. menkul türü:Tarla
 • Alanı:1260 m2
 • Satış fiyatı:14.000 TL
 • Envanter no:1874
 • E-mail:Gayrimenkulyonetimi@denizbank.com
 • Telefon:(212) 348 39 66 - 67
 • Banka:DenizBank



Ev kirası gelirin yarısı kadar (Londra'da göç başladı)

Ev kirası gelirin yarısı kadar (Londra'da göç başladı)

İngiltere'nin başkenti Londra'da konut fiyatlarında yaşanan artış pek çok çalışanın şehir dışına taşınmasına neden oluyor. Ev kirası gelirin yarısı kadar olunca çalışanlar Londra'dan göç etmeye başladı. İşte ayrıntılar...

2018 yılının ilk üç ayında en çok satış yapan dört projeden ikisi Tahincioğlu’nun

Emlak Konut Projeleri arasında 2018 yılının ilk üç ayında en çok satış yapan dört projeden ikisi Tahincioğlu’nun

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Başakşehir’de ve İstinye’de hayata geçirdiği lüks konut projeleri Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye ile en çok satış yapan firma oldu.

Sitede güvenli yaşam

Sitede güvenli yaşam

Ailelerin yeni ev alım tercihinde, güvenli site ortamı , günlük yaşamda kolaylıklar sunan , çocukların oyun aktivite alanlarına önem veren marka projeler ön plana çıkıyor.

İstanbul'un konut fiyatları en düşük ilçeleri

İstanbul'un konut fiyatları en düşük ilçeleri

İstanbul’un satılık konut fiyatlarında metrekare fiyatı en düşük beş ilçesi açıklandı. En uygun fiyatlı ilçe Esenyurt oldu.

Gerçek Ataşehir'de gerçek bir yaşam (Ataşehir Modern)

Gerçek Ataşehir'de gerçek bir yaşam

Anadolu yakasının en değerli lokasyonu Ataşehir’de modern bir yaşamın tüm olanaklarını sunan yepyeni bir proje start aldı: Ataşehir Modern. Ataşehir’in merkezi noktasındaki değerli bir arazi üzerinde yükselen Ataşehir Modern, yatırım gücü en yüksek “yeni” proje olarak öne çıkıyor. Lens Yapı Grup tarafından hayata geçirilen Ataşehir Modern, mayıs ayında başlanacak ön talep öncesi cazip avantajlar sunuyor.

Tarladaki verime ‘uygulamalı’ destek

DenizBank’ın hayata geçirdiği ‘Deniz’den Toprağa’ uygulaması ile tarlalardaki verimin arttırılabileceğini belirten DenizBank yetkilileri, “Uygulama içinde yer alan ‘Tarlalarım’ fonksiyonuna ‘tarla ekle’ butonunu ilave ettik. Buraya tarlalarını kaydeden üreticilerimiz uzman kişilerden öneriler alıyor. Bugüne kadar 12 bin 500 çiftçi 14 bin tarla kaydetti. Çiftçilerimiz, üretimin her aşamasına özel binlerce bildirim aldı” diye konuştu.

Çiftçiye ‘uygulamalı’ destek

Eylül 2017’de Denizbank olarak ‘Deniz’den Toprağa’ mobil tarım uygulamasını hizmete sunduklarını ifade eden Denizbank Tarım Bankacılığı Pazarlama Grup Müdürü Canan Aytekin, “Bu uygulama 5 fonksiyondan oluşuyor. Üreticilerimiz bu uygulama ile uzmanlara sorularını iletip cevap alabiliyor, tarlada yapılması gerekenler hakkında bilgilere ulaşabiliyor. Hatta kullanmadıkları dönemde traktörlerini bile kiralayabiliyor” dedi.

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Denizbank ve Ziraat Bankası ile 96 milyon 400 bin dolar (363 milyon 500 bin TL) kredi kullanımı için anlaşıldığını açıkladı.

Dijitalleşmeyen banka elimine olur

DENİZBANK Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik, bankacılık sektöründe yaşanan teknolojik gelişmeler sektör verimliliğini artırmasının yanı sıra müşteri memnuniyeti ve faydası açısından son derece önemli açılımlar ortaya koyduğunu dile getirerek “Türkiye’de bankalar dijitalleşme anlamında ciddi yatırımlar yapıyor, hatta bu konuda yeterli gayreti gösteremeyen bankalar elimine olma tehlikesiyle karşı karşıya” diye konuştu.

Intertech yeni adresinde Silikon Vadisi'ne kafa tutuyor

Intertech, geçtiğimiz yıl önemli bir yatırıma imza atarak, Türkiye’nin inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’daki yeni binasının temelini atmıştı. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından yeni binanın açılışı 20 Kasım 2016 tarihinde Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ateş ve Genel Müdürü Ömer Uyar’ın ev sahipliğinde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi.