RezidansBağcılar / İstanbul

Daire . 90 m² . 2 + 1

675 000 TL

Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans

Çok merkezi konumda, Ağaoğlu My Office 212 sitesinde 90 metrekare kullanım alanlı, 2+1 rezidans.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:675.000 TL
 • Gayrimenkul no:20473
 • Kapalı alan:90 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:İstanbul / Bağcılar
 • İlgili şube:212 OUTLET AVM ŞUBESİ
 • Adres:Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi Ağaoğlu My Office 212 B Blok Kat:4 D:70 Bağcılar İstanbul
 • Pafta:F21C22A1B
 • Ada:3270
 • Parsel:14
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıTOKİ Kayaşehir’de 605 daireyi kurayla satacak

TOKİ Kayaşehir’de 605 daireyi kurayla satacak (TOKİ başvuru şartları nedir?)

TOKİ Kayaşehir'de 605 konutu kura ile satacak. Başvurular şehit aileleri, Harp ve vazife dul - yetimleri, en az %40 engelli vatandaşlar, diğer alıcı adayları olmak üzere 3 ayrı kategoride kabul edilecek. Konut fiyatları ise 160 bin liradan başlıyor.

İstanbul'da 160 bin liraya daire (İşte şartlar)

İstanbul'da 160 bin liraya daire (İşte şartlar)

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de yaptığı 605 adet konutun satışı için başvurular 2 Nisan'da başlıyor. Orta gelir grubu için yapılan dairelerde konutların fiyatı 160 bin lira. Taksitler ise 670 liradan başlıyor. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, NTV ekibinin konuya ilişkin sorularını yanıtladı. (Haber: Ilgaz Gürsoy Kamera: Davut Dede, NTV Haber)

Büyükler için kurulan bu köyün eşi benzeri yok!

Büyükler için kurulan bu köyün eşi benzeri yok!

Emekli olduktan sonra aktif, sağlıklı bir yaşamın hayalini kuruyorsanız ilginizi çekecek bir haberimiz var. Artık emekliler için İstanbul’da doğayla iç içe, dostlarla dolu, keyifli ve yepyeni bir hayat başlıyor. Türkiye’de bir ilk olan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nin Silivri’de yapımına başlandı.

LiViN’iZMiR, Mavişehir’de ‘değerli yaşam’ın adresi olacak!

LiViN’iZMiR, Mavişehir’de ‘değerli yaşam’ın adresi olacak!

Cengiz İnşaat’ın ‘ilk markalı’ konut projesi olan LiViN’iZMiR, Mavişehir’de seçkin ve değerli bir yaşamın yeni adresi olacak. Bölgenin en özel ve iddialı projelerinden biri olan LiViN’iZMiR’de 35 bin metrekare arsa üzerinde 366 konut ve 33 ticari ünite yer alıyor.

Borsa İstanbul'da gong Peker GYO için çaldı

Borsa İstanbul'da gong Peker GYO için çaldı

Peker GYO, halka arz sürecinin ardından Borsa İstanbul`da işlem görmeye başladı. Borsa İstanbul GMY Ergun, "Birkaç tane daha Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun Nitelikli Yatırımcı İşlem Pazarı'nda işlem görmek için hazırlık içinde olduğunu biliyoruz" dedi.

İş Bankası’ndan teknolojiye her yıl 500 milyon TL’lik yatırım

Dijital dönüşüm yolculuğu kapsamında; bir taraftan müşteriye sunulan hizmetleri ve iş yapış süreçlerini teknolojik gelişmelere adapte eden, bir taraftan da şubelerini buna göre yeniden tasarlayan İş Bankası her yıl teknolojiye 500 milyon TL’lik yatırım yapıyor.

Ege Perla'da hayat başladı

İZMİR Körfezi'nin en güzel noktalarından birindi, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle hayata geçirilen Ege Perla Alışveriş ve Yaşam Merkezi, görkemli bir törenle açıldı. 

İş Bankası'na 14.1 milyon liralık ceza

Türkiye İş Bankası, Vergi Denetim Kurulu İstanbul Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığının yaptığı incelemede bankadan 14,1 milyon lira tutarında ceza talep edildiğini duyurdu.

Sorun yok yola devam

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, MHP, CHP ve AK partili vekillerle 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yurtdışında ‘algı onarma’ turuna çıkan Türk iş dünyasının önde gelen isimleri, İtalya’dan çok memnun ayrıldı. Köprüden Nutella’ya, Şişecam’ın teklif verdiği Sangalli’ye kadar her şey konuşuldu.

İş Bankası’ndan TMSF açıklaması

İş Bankası 1993 yılında Dışbank hisselerinin Lapis Holding'e satışı konusunda devam eden davada yasal süreç tamamlanmamasına rağmen TMSF'nin 298.5 milyon TL'yi bankadan tahsil ettiğini, bunun için 138.5 milyon TL daha karşılık ayrılacağını duyurdu.