RezidansBağcılar / İstanbul

Daire . 90 m² . 2 + 1

675 000 TL

Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans
Rezidans

Çok merkezi konumda, Ağaoğlu My Office 212 sitesinde 90 metrekare kullanım alanlı, 2+1 rezidans.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:675.000 TL
 • Gayrimenkul no:20473
 • Kapalı alan:90 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:İstanbul / Bağcılar
 • İlgili şube:212 OUTLET AVM ŞUBESİ
 • Adres:Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi Ağaoğlu My Office 212 B Blok Kat:4 D:70 Bağcılar İstanbul
 • Pafta:F21C22A1B
 • Ada:3270
 • Parsel:14
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıANTALYA EMLAKÇILAR ODASI UYARDI: KOMİSYON İNDİ FİYATLAR UÇMASIN!

Konut sektörünü canlandırmak için bazı bankaların kredi faiz oranlarını düşürmesinin ardından Antalya Emlak Komisyoncuları Odası mülk sahiplerine ve müteahhitlere uyarıda bulundu. Oda başkanı Şeref Sağlam, “Faizlerin inişini gerekçe göstererek ev fiyatlarını artırma yoluna giderseniz bu sürecin sektörü hiçbir katkısı olmaz” dedi. 

Kanalın zengin ettiği ilçeler!

2017 konut fiyatlarında ortaya ilginç bir tablo çıktı. Kanal İstanbul ve 3. havalimanı ile İstanbul'un en fazla değerlenen ilçesi yüzde 50'lik artış ile Arnavutköy olurken, Başakşehir'deki konutların değerinde değişim olmadı.

Almanya’da ev almak hayal oluyor

Almanya’da giderek artan emlak fiyatları, geliri düşük aileleri korkutmaya başladı. Metrekare fiyatları son üç yılda yüzde 25 artış gösterirken, Alman Kiracılar Birliği 80 bin yeni sosyal konut yapılmasını istedi.

Yabancının ürkek bakışını kıracağız

Gayrimenkul fuarı Mipim’i bu yıl Türkiye’ye getirmeyi planlarken terör ve darbe girişimi engeline takıldıklarını belirten Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş, “5-6 Aralık’ta İstanbul’da büyük bir buluşma hazırlıyoruz. ‘Bekle gör’ durumundaki yabancı yatırımcı bugünlerde iştahsız. Türkiye’ye karşı olan ürkek bakışı kıracağız” dedi.

Emlak Konut'un kârı yüzde 33 düştü

Emlak Konut GYO'nun ikinci çeyrek net kârı yüzde 33 düşüşle 306 milyon lira oldu.

İş Bankası Genel Müdürü Bali'den kritik uyarı: Fırsatçılık yapma dönemi değil

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Adana’da düzenlenen İş’le Buluşmalar Toplantısı’nda ekonomiye ilişkin değerlendirmeler yaparken, reel sektöre yönelik de mesajlar verdi. Reel sektörün de elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayan Bali, “Bu dönem fırsatçılık yapma dönemi değildir” dedi.

Patara’ya 150 bin lira destek

TÜRKİYE’NİN zengin arkeolojik varlığının gün yüzüne çıkarılması ve korunması amacıyla projelere katkı sunan Türkiye İş Bankası, iştiraklerinden Şişe ve Cam Fabrikaları AŞ ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ile birlikte Patara Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarına desteğini sürdürüyor.

Bankaların kârı Türkiye’nin kârı

Bankacılık sektörü yılın ilk yarısında yakaladığı yüksek kârlılık nedeniyle eleştirilerin odağında. Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Türkiye’nin büyümesi için kredi gerektiğine bu kredinin ise özkaynaklarla verilebildiğine dikkat çekerek, “Özkaynakları arttırmak için kâr etmek lazım. Bizim kârımız, Türkiye’nin kârınadır” diye konuştu.

İş Bankası’ndan 291 milyar liralık katkı

TÜRKİYE İş Bankası’nın aktif toplamı 2016 yılında, bir önceki yılsonuna göre yüzde 13 artış ile 312 milyar TL’ye ulaştı.

İş Bankası’ndan çocuklara karne hediyesi

Türkiye İş Bankası’nın 2007-2008 eğitim öğretim yılında başlattığı ve çocukların sabırsızlıkla beklediği “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının bu yılki kitabı Genel Müdür Adnan Bali’nin ev sahipliğinde yapılan basın toplantısıyla tanıtıldı. Toplantı Nobel ödüllü bilim adamı Aziz Sancar, gazeteci yazar Doğan Hızlan’ın katılımlarıyla gerçekleşti.