MeskenMerkez / Şanlıurfa

Daire . 68 m² . 2 + 1

75 000 TL

Mesken
Mesken
Mesken
Mesken

Gayrimenkul 2 oda, salon, mutfak ve banyo hacimlerinden oluşup toplamda 68m² kapalı alanı olup ayrıca 20m² zemine oturan teras alanıda mevcuttur.
Taşınmaz tapuda ''Daire'' niteliklidir.

Bilgiler

  • Adres:Ahmet Yesevi Mahallesi, 9833. Sokak, No:15, Ağır 2 Apt. Blok: B, K: 1.Bodrum, D:1, Merkez, Şanlıurfa
  • Hisse:Tam
  • Pafta:N41-C-06-B-IV-D
  • Ada:4641
  • Parsel:24
  • Banka:Garanti BankasıKadınlara konut satışında Balıkesir
şampiyon, Muğla ve Edirne takipte

Kadınlara konut satışında Balıkesir şampiyon, Muğla ve Edirne takipte

Gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Coldwell Banker, TÜİK verilerini kullanarak kadınların Türkiye’de en fazla konut aldığı illeri belirledi. Buna göre 2017 yılında kadınların konut satışında payının en fazla olduğu il yüzde 37,5 ile Balıkesir oldu. Muğla ve Edirne ilk üçteki diğer şehirler olarak dikkat çekerken; son sırada Ağrı, Van ve Muş yer aldı.

TOKİ faiz oranlarını indirdi

TOKİ faizi yüzde 1'in altına çekti

TOKİ'nin 24 Nisan'da başlatacağı yüzde 20 indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler, banka kredisini 120 ay vade imkanıyla 0,99 faiz oranından kullanabilecek.

İnanlar İnşaat'ın sahibi iflasını istedi

İnanlar İnşaat'ın sahibi iflasını istedi (Serdar İnan'dan iflas açıklaması)

Terrace Evler projeleri ile adını duyuran İnanlar İnşaat'ın sahibi Serdar İnan şirketinin varlıklarının borçlarını karşıladığını anlatan bir açıklama ile iflasını istedi. Serdar İnan'ın bir süredir yurtdışında olduğu iddia edliyordu.

2018 yılının ilk üç ayında en çok satış yapan dört projeden ikisi Tahincioğlu’nun

Emlak Konut Projeleri arasında 2018 yılının ilk üç ayında en çok satış yapan dört projeden ikisi Tahincioğlu’nun

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Başakşehir’de ve İstinye’de hayata geçirdiği lüks konut projeleri Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye ile en çok satış yapan firma oldu.

Gerçek Ataşehir'de gerçek bir yaşam (Ataşehir Modern)

Gerçek Ataşehir'de gerçek bir yaşam

Anadolu yakasının en değerli lokasyonu Ataşehir’de modern bir yaşamın tüm olanaklarını sunan yepyeni bir proje start aldı: Ataşehir Modern. Ataşehir’in merkezi noktasındaki değerli bir arazi üzerinde yükselen Ataşehir Modern, yatırım gücü en yüksek “yeni” proje olarak öne çıkıyor. Lens Yapı Grup tarafından hayata geçirilen Ataşehir Modern, mayıs ayında başlanacak ön talep öncesi cazip avantajlar sunuyor.

Bankalar yöneticilerini paraya boğdu

Bankalar her yılın sonunda yatırımcısını da yöneticilerini de sevindiriyor. Bankaların faaliyet raporları ve finansal tablolarına göre geçen yılın sonunda 803.6 milyon lirayı kilit yöneticilerine dağıttılar. Birincilik 150.7 milyon lira ile Garanti’de.

Garanti/Erbil : 2018 yılında yüzde 4.0-5.0 büyüme bekliyoruz

Garanti/Erbil : 2018 yılında yüzde 4.0-5.0 büyüme bekliyoruz

Dijitalleşmeyle çalışanın önemi artıyor

950 şubesi ve 19 bin çalışanı olan Garanti Bankası, 2017’de 18 şube kapatıp, 13 şube açtı. 2018’de de şube ve çalışan sayılarında artış beklenmiyor, fakat sirkülasyon kaynaklı 1.000 kişilik bir alım yapılması planlanıyor. Son yıllarda işe alımlardan yeni şube tiplerine her alanda dijitalleşmeye yatırım yapan Garanti Bankası’nın İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün ile dijital bankacılığı ve bunun insan kaynaklarına etkilerini konuştuk.

Garanti Bankası'na 8 milyon Euro ceza

Garanti Bankası'na Fransa'da açılan dava kapsamında 8 milyon euro adli para cezası verilirken; ek olarak 25 milyon euroya kadar tazminat istenebilecek.

Reuters: Finansbank için teklifler sunuldu

Yunanistan'ın en büyük bankası National Bank of Greece (NBG), potansiyel sermaye açıklarının kapatılması için sahibi olduğu Finansbank'ta pay satışı dahil olmak üzere seçenekleri değerlendirirken, aralarında Qatar National Bank'ın yanı sıra Garanti Bankası ve Fibabanka'nın olduğu gruplar tekliflerini sundu.