MeskenŞehitkamil / Gaziantep

Daire . 190 m² . 3 + 1

385 000 TL

Mesken
Mesken
Mesken
Mesken

Gayrimenkul 3 oda, salon, mutfak, banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşup toplam 190m² kullanım alanına sahiptir.
Taşınmaz tapuda "Mesken" niteliklidir.

Bilgiler

  • Adres:Gazi Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi, No:49, Belde Apartmanı, K:5, D:19, Şehitkamil, Gaziantep
  • Hisse:Tam
  • Pafta:141
  • Ada:241
  • Parsel:3
  • Banka:Garanti BankasıEv kirası gelirin yarısı kadar (Londra'da göç başladı)

Ev kirası gelirin yarısı kadar (Londra'da göç başladı)

İngiltere'nin başkenti Londra'da konut fiyatlarında yaşanan artış pek çok çalışanın şehir dışına taşınmasına neden oluyor. Ev kirası gelirin yarısı kadar olunca çalışanlar Londra'dan göç etmeye başladı. İşte ayrıntılar...

Kadınlara konut satışında Balıkesir
şampiyon, Muğla ve Edirne takipte

Kadınlara konut satışında Balıkesir şampiyon, Muğla ve Edirne takipte

Gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Coldwell Banker, TÜİK verilerini kullanarak kadınların Türkiye’de en fazla konut aldığı illeri belirledi. Buna göre 2017 yılında kadınların konut satışında payının en fazla olduğu il yüzde 37,5 ile Balıkesir oldu. Muğla ve Edirne ilk üçteki diğer şehirler olarak dikkat çekerken; son sırada Ağrı, Van ve Muş yer aldı.

Lojmanlarda öncelikli satın alma hakkı memurun

Lojmanlarda öncelikli satın alma hakkı memurun

Maliye Bakanı Ağbal "Kamu lojmanlarının satışını, öncelikli olarak içinde oturan memurumuzun talebi üzerine yapacağız. İhaleye çıkacağız ve oluşan fiyatın yüzde 10 düşüğüne alım hakkını ilk olarak memurumuza vereceğiz. Savunma, güvenlik, adalet ve istihbarat hizmetlerinde kullanılanlar hariç, satışa konu 50 bin lojman var" dedi.

"Türkiye'den gayrimenkulcüleri Avrupa'ya bekliyoruz"

"Türkiye'den gayrimenkulcüleri Avrupa'ya bekliyoruz"

Geçtiğimiz ay halka açılan Peker GYO'yu da bünyesinde bulunduran Peker Holding, bugüne dek Almanya ve İngiltere'de 14 projeyi hayata geçirdi.

Konut satışları şubatta yüzde 5,4 azaldı

Konut satışları şubatta yüzde 5,4 azaldı

Türkiye genelinde şubat ayında 95 bin 953 konut satıldı. Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 1,1, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,4 azaldı. Kredili konut satışları yüzde 27,8 düşüş kaydetti.

Türkiye'nin en değerli markası Türk Telekom

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'in araştırmasına göre, 2,6 milyar doları aşan değeriyle Türkiye'nin en değerli markası "Türk Telekom" oldu.

Norveç Varlık Fonu 1 milyar dolarını Türkiye'de değerlendirdi

Norveç’in 900 milyar dolar büyüklüğündeki devlet varlık fonunun, 2016 sonu itibarıyla yaklaşık 1 milyar dolarını Türkiye'deki 48 şirketin hisse senetleriyle değerlendirdiği ortaya çıktı.

Hazine, Kredi Garanti Fonu ile protokol imzaladı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, küçük ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) yanı sıra KOBİ dışındaki şirketlerin finansmana erişimini artırmak amacıyla Hazine ile Kredi Garanti Fonu arasında protokol imzalandığını söyledi.

Reuters: Finansbank için teklifler sunuldu

Yunanistan'ın en büyük bankası National Bank of Greece (NBG), potansiyel sermaye açıklarının kapatılması için sahibi olduğu Finansbank'ta pay satışı dahil olmak üzere seçenekleri değerlendirirken, aralarında Qatar National Bank'ın yanı sıra Garanti Bankası ve Fibabanka'nın olduğu gruplar tekliflerini sundu.

Bankalardan çok büyük kâr

Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Halkbank’ın ikinci çeyrek bilançoları açıklandı. Yapı Kredi, 2015 ilk yarı konsolide net karını bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 3 artırarak 956 milyon TL'ye yükseltti. Halkbank’ın ilk yarı net kârı 1.2 milyar TL olurken Garanti Bankası yılın ilk yarısında 2.06 milyar TL net kâr elde etti.