MeskenErgani / Diyarbakır

Daire . 180 m² . 3 + 1

140 000 TL

Mesken
Mesken
Mesken
Mesken
Mesken
Mesken
Mesken
Mesken
Mesken
Mesken

2 bloklu sitede 180 m2 3+1 mesken.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:140.000 TL
 • Gayrimenkul no:21277
 • Kapalı alan:180 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • Kat no:1
 • İl / ilçe:Diyarbakır / Ergani
 • İlgili şube:İnşaat ve Gayrimenkul Yönetimi Bölümü
 • Adres:Adnan Menderes Mahallesi, kıralan Dink Mevkisi, Elit Yaşam sitesi, A Blok, No:2 Ergani / Diyarbakır
 • Pafta:L43.B.21.C.1.C
 • Ada:130
 • Parsel:10
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıNEF'ten yurtdışına fikir ihracatı

NEF'ten yurtdışına fikir ihracatı

Nef Global, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın önde gelen 10 metropolünde Nef markalı projeler geliştirmeyi hedefliyor.

NG Residence’ta peşin alımlarda “hemen tapu dönemi” başladı!

NG Residence’ta peşin alımlarda “hemen tapu dönemi” başladı!

Basın Ekspress’in yükselen yıldızı NG Residence’ta teslimler başladı. İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde yer alan konumu ve 28 katlı residence, 5 yıldızlı otel kulesi ile sürekli değerlenen projeden peşin olarak daire alan yatırımcılar, tapularına anında kavuşabiliyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklere sahip 306 daireden oluşan projede, 5 bin 600 TL'den başlayan fiyatlarla, kredisiz ve faizsiz 36 aya varan taksit avantajı da sunuluyor. Sunulan avantajlı ödeme seçeneklerinin, yıl sonuna kadar sürdürülmesi planlanıyor.

Dövizdeki artış yabancılara konut satışında zirve yaptırdı

Dövizdeki artış yabancılara konut satışında zirve yaptırdı

Türkiye'de yabancıların satın aldığı konut sayısı ilk defa 5 bin sınırını aşarak eylülde yüzde 151,1'lik artışla 5 bin 615 oldu.

Balıkesir ikinci bir Hong kong olabilir

"Balıkesir'de ikinci bir Hong Kong oluşturabiliriz"

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Gürbüz: Sahip olduğumuz coğrafya sağlık turizmi için son derece uygun. Özellikle Avrupa'nın yaşlanan nüfusunu Türkiye çekmek için sadece 'yazlık' gibi ikincil gayrimenkul inşa etmek yerine, döviz girdisi yaratacak projeler ortaya koymalıyız...

Bakan Turhan: Tasfiye Kararnamesi önümüzdeki günlerde yürürlüğe girecek

Bakan Turhan: Tasfiye Kararnamesi önümüzdeki günlerde yürürlüğe girecek

Döviz kurundaki yükseliş nedeniyle maliyetlerin yüzde 70'e yakın artmasından şikayet eden müteahhitlere yönelik olarak yeni bir düzenleme hazırlanıyor. Adı "Tasfiye Kararnamesi". Kararname ile yeni bir fiyat farkı hesap sistemi getirileceğini anlattı. Ulaştırma ve Altyapı bakanı Mehmet Cahit Turan açıkladı. İşte ayrıntılar... (Haber: Ahmet Ergen Kamera: Burak Akcan, NTV Haber)

Kıdemli bankacıdan çok çarpıcı açıklamalar

TÜRKİYE İş Bankası ile Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanlıklarını yürüten Ersin Özince, kendisini “kıdemli emekli bankacı” olarak tanımlayarak sektöre önemli uyarılarda bulundu. Ticari bankaların konut, baraj, köprü kredisi vermemeleri gerektiğini belirten Özince, böyle bir konut finansman modelinin çökeceği öngörüsünde bulundu.

İş Bankası’na 1.4 milyar dolarlık sendikasyon kredisi

Türkiye İş Bankası, 17 ülkeden 43 bankanın katılımıyla 296 milyon dolar ve 989.5 milyon Euro olmak üzere toplamda yaklaşık 1.4 milyar dolar tutarında 367 gün vadeli sendikasyon kredisi aldı. Böylece, İş Bankası, geçen yıl Mayıs ayında tamamladığı işlemini yenilemiş oldu.

İş Bankası üst yönetiminde değişiklik

Türkiye İş Bankası üst yönetiminde gerçekleşen değişiklik ile Mehmet Şencan ve Ömer Karakuş, Genel Müdür Yardımcılığı görevlerine atandı.

Zorlu Enerji'den 190 milyon dolarlık anlaşma

Zorlu Enerji Elektrik Üretim AŞ'nin, yüzde yüz bağlı ortaklığı Zorlu Doğal Elektrik Üretimi AŞ tarafından Kızıldere III Jeotermal Enerji Santrali'nin finansmanı için 190 milyon dolarlık kredi sözleşmesi imzaladığı bildirildi.

'Altın gençler' ödüllendirildi

Üniversite sınavında dereceye giren öğrenciler, Türkiye İş Bankası’nın ‘Altın Gençler’ projesi kapsamında ödüllendirildi. Törende konuşan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali: “Hayat zekilerden çok disiplinlileri ödüllendirir.”