Kirazlık nitelikli gayrimenkulBayındır / İzmir

Kirazlık . 7910,26 m²

80 000 TL

Kirazlık nitelikli gayrimenkul
Kirazlık nitelikli gayrimenkul

İZMİR KIZILOBA'da, eğimli arazi yapısında, amorf şeklide, tüm cepheleri komşu parseller ile çevrili, üzerinde muhtelif sayıda kiraz ağaçları bulunan 7.910,26 m2 KİRAZLIK

Bilgiler

  • Adres:Kızıloba Mah., Köyiçi Mevkii, 318 Ada, 8 Parsel, Bayındır/İZMİR
  • Mahalle:Kiziloba
  • Mevkii:Sulmen
  • Pafta:L19a19c
  • Parsel:8
  • Ada:318
  • Banka:Yapı Kredi


İtalya’nın Mussomeli kentinde yazlık evler 1 euro

İtalya’nın Mussomeli kentinde yazlık evler 1 euro

İtalya’nın Sicilya bölgesinde bulunan yaklaşık 11 bin nüfuslu Mussomeli şehrinin Belediye Başkanı Giuseppe Catania, şehirde turizmi canlandırmak için bazı evlerin 1 euroya satılmasına karar verdi.

Nef, 406 milyon TL sermaye artırdı

Nef'den sermaye artırımı

Gayrimenkul alanında en çok konut teslimatı yapan geliştirici olarak öne çıkan Nef, sermaye artırımına gitti. Ayrıca sektördeki en yüksek kredi notuna sahip olan Nef, ödenmiş sermayesini 406,6 milyon TL artırdı...

"İzmir'de binaların yaklaşık yüzde 65'i riskli"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: İzmir'de binaların yaklaşık yüzde 65'i riskli

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir'in Türkiye'deki enflasyonun üzerinde gayrimenkul artışı sergileyen ender şehirlerden biri olduğunu belirterek, "Tabi 2,5 milyon bina var ve bu binaların yaklaşık yüzde 65'i riskli. Ekonomisi büyük bir şehir olmasına rağmen yapılaşması tam öyle değil." dedi.

Otel odasına 'tapu' geliyor (İşte bilmeniz gerekenler)

Otel odasına 'tapu' geliyor (İşte bilmeniz gerekenler)

Turizmde "otel odasına tapu" dönemi başlıyor. tahsisli otellere, odaların yüzde 20’lik kısmını satma hakkı tanındı. Turizm Tesislerinin Belgelendirilmesi ve Niteliklerine İlişkin Yönetmelik'te yapılan değişiklikle yatak kapasitesinin yüzde 20'sini aşmaması kaidesiyle, odaları üçüncü kişilere satma ve devretme hakkı tanındı. Bireysel irtifak adı verilen ve turizm yatırımcısında olumlu etki yaratan bu çalışmayla, 5 aya sıkışan turizm hareketi 12 aya yayılırken ilave 4 milyar dolarlık da gelir sağlanması öngörülüyor. Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Oya Narin, NTV canlı yayınında Gökay Otyam'ın konuya ilişkin sorularını yanıtladı.

İLGİLİ HABER: En ilginç konsept oteller

İmar barışıyla iskan alınabiliyor mu? (Sarıyer Belediyesi mal sahiplerini bilgilendiriyor)

İmar barışıyla iskan alınabiliyor mu? (Sarıyer Belediyesi mal sahiplerini bilgilendiriyor)

İmar barışı için başvurular sürüyor. Doğrudan ilgileri olmasa da belediyeler imar veya iskan sorunu olan mal sahiplerini bilgilendirmeye başladı. İstanbul Sarıyer’de Belediye Başkanı dahil ekip halinde vatandaşlara giderek bilgilendirme toplantıları yapıyor. Bu toplantılarda en çok merak edilen imar barışının iskan almada işe yarayıp yaramayacağı. İşte ayrıntılar...

Yapı Kredi'nin ikinci çeyrek kârı 1.2 milyar lira

Yapı Kredi'nin net kârı ikinci çeyrekte güçlü net faiz gelirleri ve net ücret komisyon gelirlerinin katkısı ile beklentileri aşarak geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 37.6 arttı ve 1.2 milyar lira oldu. Karşılıklar ise yüzde 41 arttı.

Yapı Kredi'de CEO ayrılıyor

Yapı Kredi CEO'su Faik Açıkalın, 29 Aralık itibariyle emekliye ayrılıyor. Açıkalın'dan boşalan göreve Gökhan Erün getirilecek..

UniCredit, Koç Finansal'ın da ortağı oldu

İtalyan bankası UniCredit, Yapı Kredi'nin hakim ortağı KFH'de doğrudan hissedar haline geldi

Konut kredisinde faiz indirimi sürüyor

Bankalarda hafta başında başlayan konut kredisi faizlerindeki indirim seferberliği sektör genelinde sürüyor.

Yapı Kredi'den ilk yarıda 1,6 milyar TL net kâr

Yapı Kredi, 2016'nın ilk yarısında 1,6 milyar TL net kar elde etti. Yapı Kredi açıklamasına göre, yılın ilk yarısında nakdi ve gayrinakdi kredileri 223 milyar 400 milyon TL’ye, toplam mevduatı ise 137 milyar 700 milyon TL’ye yükseldi.