Kirazlık nitelikli gayrimenkulBayındır / İzmir

Kirazlık . 7910,26 m²

80 000 TL

Kirazlık nitelikli gayrimenkul
Kirazlık nitelikli gayrimenkul

İZMİR KIZILOBA'da, eğimli arazi yapısında, amorf şeklide, tüm cepheleri komşu parseller ile çevrili, üzerinde muhtelif sayıda kiraz ağaçları bulunan 7.910,26 m2 KİRAZLIK

Bilgiler

  • Adres:Kızıloba Mah., Köyiçi Mevkii, 318 Ada, 8 Parsel, Bayındır/İZMİR
  • Mahalle:Kiziloba
  • Mevkii:Sulmen
  • Pafta:L19a19c
  • Parsel:8
  • Ada:318
  • Banka:Yapı Kredi


Emlak Konut Saraçoğlu Mahallesi projesini tanıttı

Saraçoğlu Mahallesi geçmişin izleri korunarak yeniden canlandırılıyor

Türkiye’nin başkenti Ankara’nın merkez semti Kızılay’ın kalbinde yer alan Saraçoğlu Mahallesi, T.C. Maliye Bakanlığı’nın desteği ile Emlak Konut GYO tarafından geliştirecek proje ile özgün dokusu korunarak yeniden hayat bulacak.

İstanbul'da 160 bin liraya daire (İşte şartlar)

İstanbul'da 160 bin liraya daire (İşte şartlar)

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de yaptığı 605 adet konutun satışı için başvurular 2 Nisan'da başlıyor. Orta gelir grubu için yapılan dairelerde konutların fiyatı 160 bin lira. Taksitler ise 670 liradan başlıyor. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, NTV ekibinin konuya ilişkin sorularını yanıtladı. (Haber: Ilgaz Gürsoy Kamera: Davut Dede, NTV Haber)

İstinat duvarları neden çöküyor?

İstinat duvarları neden çöküyor?

Özellikle yağışlı havalarda birbiri ardına çöken istinat duvarları haberleri geldi. Dün istanbul, bugün Kocaeli'de duvarlar çöktü. İnşaat mühendislerine göre, projesiz duvarların yağışlı havalarda çökmesi bir sürpriz değil. İşte ayrıntılar... 

İLGİLİ HABER: Şişli'deki okulda ders sırasında toprak kayması oldu

Konut fiyatları ucuzlar mı?

Konut fiyatları ucuzlar mı?

Türkiye genelinde konut satışları ocak ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 1,7 artarken, konut kredili satışlar ise yüzde 20,3 düşüş kaydetti. İhtiyaç, konut ve taşıt kredileri faizlerinde ise, 9 yıllık süreçte sırasıyla 840 baz puan, 630 baz puan ve 850 baz puan artış yaşandı. Öte yandan TÜİK verilerine göre, geçen yıl günde 3 bin 625; saatte 151 konuta ruhsat verildi. Bu durum İnşaat ruhsatına kota önerisini de gündeme getirdi. NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, NTV Finans Cafe'de gayrimenkul sektöründeki son durumu değerlendirdi.

İLGİLİ HABER: Konutta ruhsat rekoru

Rize şehir merkezi taşınacak (Kentsel dönüşüm eylem planı)

Rize şehir merkezi taşınacak (Kentsel dönüşüm eylem planı)

Rize'de yıllar önce deniz doldurularak, kazanılan 350 dönümlük alan üzerine inşa edilen ve 70 bin kişinin yaşadığı binaların yıkılma tehlikesinin olduğunun ortaya çıkmasının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nca, kentsel dönüşüm için eylem planı hazırlığına başlandı.

Yapı Kredi Private Banking’e Euromoney’den üç ödül

Yapı Kredi Private Banking’e Euromoney’den üç ödül

Yapı Kredi’den yeni uygulama

Yapı Kredi’nin yeni uygulaması "Bankacı Klavye" ile, bankanın mobil şubesine girmeden para gönderilebilecek.

‘Marka’lar umutsuzluğu dağıtacak

BU yıl 17’ncisi düzenlenen Marka Konferansı, bugün başlıyor. Yapı Kredi World’ün ana sponsorluğunu üstlendiği Marka Konferansı, 1500’ün üzerinde iş ve marka liderini buluşturacak.

Yapı Kredi sendikasyon kredisi sağladı

Yapı Kredi 233.5 milyon dolar ve 817.25 milyon euro sendikasyon kredisi sağladı.

Yapı Kredi Bankacılık Ön Lisans Programı açıldı

Yapı Kredi Bankası ve MEF Üniversitesi bir araya gelip ortaklaşa bir ön lisans programı hazırladılar. 2 yıllık Yapı Kredi Bankacılık ve Sigortacılık Ön Lisans Programı’na bu yıl 50 öğrenci alınacak. Öğrencilere burs, staj ve istihdam imkanı sağlanacak.