Kirazlık nitelikli gayrimenkulBayındır / İzmir

Kirazlık . 7910,26 m²

80 000 TL

Kirazlık nitelikli gayrimenkul
Kirazlık nitelikli gayrimenkul

İZMİR KIZILOBA'da, eğimli arazi yapısında, amorf şeklide, tüm cepheleri komşu parseller ile çevrili, üzerinde muhtelif sayıda kiraz ağaçları bulunan 7.910,26 m2 KİRAZLIK

Bilgiler

  • Adres:Kızıloba Mah., Köyiçi Mevkii, 318 Ada, 8 Parsel, Bayındır/İZMİR
  • Mahalle:Kiziloba
  • Mevkii:Sulmen
  • Pafta:L19a19c
  • Parsel:8
  • Ada:318
  • Banka:Yapı Kredi


Konutta yeni kampanya hakkında bilmeniz gerekenler (Konut kredisi faiz oranı ne olacak?)

Konutta yeni kampanya hakkında bilmeniz gerekenler (Konut kredisi faiz oranı ne olacak?)

İmar barışı, KDV ve tapu avantajlarının ardından konut sektörüne bir destek de bankalardan geliyor. Başbakan Yıldırım, Ziraat Bankası’nın konutta piyasanın hareketlenmesine yarayacak kampanya açıklayacağını müjdeledi. Geri Sayım'da bugün Berfu Güven, Servet Yıldırım ve Mahfi Eğilmez konuya ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

İmar barışının ayrıntıları belli oldu (İmar barışı neler getirecek?

İmar barışının ayrıntıları belli oldu (İmar barışı tasarısının tam metni)

İmar barışı, Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Kanun Tasarısı kapsamında Meclis'e gönderildi. Tasarıya göre ruhsatsız ve kaçak yapılar kayıt altına alınacak. Düzenlemeden yararlanmak isteyen apartman veya siteler, malik sayısından bir fazlasıyla karar alıp, bakanlığa müracat edecek.

Ağaoğlu, Katar Finans Merkezi ile niyet mektubu imzaladı

Ağaoğlu, Katar Finans Merkezi ile niyet mektubu imzaladı

Ağaoğlu, Katar’ın başkenti Doha’da Katar Finans Merkezi’nin yöneticileri ile bir niyet mektubu imzaladı. Ali Ağaoğlu; “ İmzaladığımız niyet mektubunun İstanbul Finans Merkezi ve Katar Finans Merkezi arasında bir stratejik ortaklık oluşturma yolunu açtığına inanıyorum” dedi.

Hafele ile evsel dönüşüm başladı

Hafele ile evsel dönüşüm başladı

‘Kentsel dönüşüme’, şimdi de ‘evsel dönüşüm’ eklendi. İhtiyaçların değiştiği günümüzde, evlerin daha kullanışlı hale gelmesi için çalışan Häfele, bu yıl 140 bin evi dönüştürmeyi planlıyor.

Bir yılda 327 şube kapandı, 2 bin 655 bankacı işini kaybetti

Bankacılık sektörü bu yıl her ne kadar büyüme ve kârlılıkta çok iyi sonuçlar elde etse de çalışanlar için o kadar da iyi bir yıl geçmiyor. Türkiye Bankalar Birliği (TBB) verilerine göre Eylül 2016-Eylül 2017 arasında 327 banka şubesi kapanırken, 2 bin 655 bankacı işsiz kaldı.

Yapı Kredi’den 48 saatlik maraton

YAPI Kredi, bu yıl ilk defa 8-10 Aralık arasında hackathon düzenliyor.

Yapı Kredi'den ilk yarıda 1,6 milyar TL net kâr

Yapı Kredi, 2016'nın ilk yarısında 1,6 milyar TL net kar elde etti. Yapı Kredi açıklamasına göre, yılın ilk yarısında nakdi ve gayrinakdi kredileri 223 milyar 400 milyon TL’ye, toplam mevduatı ise 137 milyar 700 milyon TL’ye yükseldi.

Yapı Kredi KOBİ'lerle buluşmaya devam ediyor

Yapı Kredi’nin, Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA) ve Bilgi Üniversitesi’nin katkılarıyla başlattığı “Ekonomiyi Büyütenler Sertifika Programı” il il tüm Türkiye’deki KOBİ’lere ulaşmaya devam ediyor.

Yapi Kredi’ye 1 milyar 450 milyon lira kredi

YAPI Kredi, 15 ülkeden 48 bankanın katılımıyla 1 milyar 450 milyon dolar sendikasyon kredisi sağladı.