Kars merkez' de meskenMerkez / Kars

Daire . 145 m² . 3 + 1

76 000 TL

Kars merkez' de mesken
Kars merkez' de mesken
Kars merkez' de mesken
Kars merkez' de mesken
Kars merkez' de mesken
Kars merkez' de mesken

Taşınmaz; Cumhuriyet Mahallesi, Şehit Er Hayrettin Balk Sokak, No:20A, Zemin Kat: Daire No:3, Merkez/KARS adresinde yer almaktadır.
Bina girişine göre sol orta kısımda kalan 3 no`lu daire olup güney cephelidir.
Gayrimenkul yaklaşık brüt 145 m2 olup `Salon, Mutfak, 3 oda, koridor, banyo, WC, duş ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Bilgiler

  • Niteliği:Mesken
  • Pafta:21
  • Ada:308
  • Hisse:Tam
  • Adres:Cumhuriyet Mahallesi, Şehit Er Hayrettin Balk Sokak, No:20A, Zemin Kat: Daire No:3, Merkez/KARS
  • Kullanım alanı:145 m²
  • Banka:Türk Ekonomi Bankasıİşte kadınlara en fazla konut satışı yapılan iller

Geçen yıl satılan 1 milyon 409 bin 314 konutun yüzde 29,1'ini yani 409 bin 453 adedini kadınlar aldı. Balıkesir, yüzde 37,5 ile kadınların en yüksek ev alma oranına sahip olduğu illerin başında geldi.

10 milyar dolarlık konut satışı için gün sayıyorlar

Konut alan yabancıya vatandaşlık verilmesinde 1 milyon dolar olan alt sınırın 300 bine düşürülmesi için çalışmaların sürdüğü bilgisini veren konut sektörü temsilcileri düzenleme sonrası yabancıya 10 milyar dolarlık konut satışının gerçekleşebileceği öngörüsünde bulundu.

Mahalle mahalle değer kazanıyor

Her mahallesiyle ayrı ayrı değer kazanan Küçükçekmece, Kanal İstanbul güzergâhının resmi olarak açıklanmasıyla birlikte yeni bir talep ve fiyat artışı yaşıyor. Son 3 yılda ilçede satılık konut fiyatları yüzde 50 yükseldi.

Süt fiyatları artınca kesimler azaldı

Geçen yılın eylül ayında 1,30 lira olan çiğ sütün litresinin Ulusal Süt Konseyi tarafından aralıklarla yapılan fiyat artırımlarıyla 1,53 liraya kadar yükselmesinden sonra dişi hayvan kesimlerinin azaldığı bildirildi.

TOKİ'nin 753 konutu için kura çekildi

Rize'de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Rize Belediyesinin iş birliği kapsamında yapılan 753 konut için kura çekimi gerçekleştirildi.

Yabancılar 2017'de 4,6 milyar dolarlık konut satın aldı

Yabancılar, geçen yıl Türkiye'den 4,6 milyar dolarlık konut satın alırken konuta ödedikleri rakam da bir önceki yıla göre yüzde 19,4'lük artış kaydetti.

Konut sahiplerine sigorta önerisi

TÜSAF Başkanı Büyükçelebi, konut sigortalarında çeşitli seçenekler sunan paketler bulunduğunu belirterek, "Vatandaşlarımıza yetkili olmayan acenteler dışında sigorta ürünü almasını tavsiye etmiyoruz." dedi.

ABD'de ikinci el konut satışları geriledi

ABD’de ikinci el konut satışları ocakta yüzde 3,2 düşüş gösterdi.