İşyeriGaziemir / İzmir

İşyeri . 89 m²

225 000 TL

İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri
İşyeri

Yakın çevresinde Mehmet Akif Ersoy Camisi, Dolmuş ve Otobüs son durakları bulunmaktadır.
27 numaralı bağımsız bölüm 51 m2 ve 28 numaralı bağımsız bölüm 38 m2 alanlıdır.
iki dükkan birleştirilip bu şekilde kullanılmaktadır.

Bilgiler

 • Adres:Sevgi Mh. Abdülhamit Yavuz Cd. No: 100 B Dükkan no:27 -28
 • Pafta:-
 • Ada:-
 • Parsel:-
 • G. menkul türü:İşyeri
 • Alanı:89 m2
 • Satış fiyatı:225.000 TL
 • Envanter no:2086
 • E-mail:Gayrimenkulyonetimi@denizbank.com
 • Telefon:(212) 348 39 66 - 67
 • Banka:DenizBankGalatasaray'ın en değerli arazisinin yeni sahibi

Galatasaray'ın en değerli arazisinin yeni sahibi

Emlak Konut'un Florya ihalesini 2.25 milyar TL toplam gelir teklifi ile Öz Er-Ka İnşaat kazandı.

Barcelona, Nef ile gayrimenkule girecek

Barcelona, Nef ile gayrimenkule girecek

FC Barcelona ile imzaladıkları sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklamalarda bulunan Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “FC Barcelona’nın bizden beklentisi gayrimenkul projeleri geliştirmek. Bize; ‘Gayrimenkul anlamında biz bir şey yapmıyoruz. Sizinle başlayalım ilerde bir şeyler geliştiririz’ dediler.” diye konuştu.

Lüksün patronu İstanbul'a geldi (Xavier Hermes mağaza baktı)

Lüksün patronu İstanbul'a geldi (Xavier Hermes mağaza baktı)

Dünyanın en önemli lüks giyim markalarından Hermès’in sahiplerinden Xavier Hermes bugün İstanbul'a geldi. Kentsel yenileme çalışmalarını yerinde gören Hermès, yatırım fırsatlarını da inceledi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Xavier Hermès'e Beyoğlu’nun önemini, kentsel dönüşüm projelerinde gelinen noktayı ve belediyenin etkinliklerini anlattı.

İnşaat sektörü 2017'de yüzde 8,9 büyüdü

İnşaat sektörü 2017'de yüzde 8,9 büyüdü

Türkiye İMSAD Raporu'na göre, inşaat sektörü geçen yıl yüzde 8,9 büyüdü. Sektörün üçüncü çeyrek büyümesi ise yüzde 18,6 oldu.

"Türkiye'den gayrimenkulcüleri Avrupa'ya bekliyoruz"

"Türkiye'den gayrimenkulcüleri Avrupa'ya bekliyoruz"

Geçtiğimiz ay halka açılan Peker GYO'yu da bünyesinde bulunduran Peker Holding, bugüne dek Almanya ve İngiltere'de 14 projeyi hayata geçirdi.

Beşiktaş'tan KAP'a kredi açıklaması

Beşiktaş Kulübü, KAP'a yaptığı açıklamada Denizbank ve Ziraat Bankası ile 96 milyon 400 bin dolar (363 milyon 500 bin TL) kredi kullanımı için anlaşıldığını açıkladı.

Verimi arttıracak mobil uygulama

DENİZBANK, yeni geliştirdiği “Deniz’den Toprağa” mobil uygulamasıyla çiftçilerin ürünlerini daha verimli yetiştirebilmeleri için ihtiyaç duyabilecekleri tüm bilgilere tek tıkla ulaşabilecekleri bir platform sunuyor.

Gençler online staj yapıp bankacılık oynuyor

740 şubesi ve 14.750 çalışanı olan DenizBank, İK uygulamalarında dijitali en etkin kullanan şirketlerden biri. Bugün Facebook’ta 105 bin, LinkedIn’de 60 bin, Twitter’da 27 bin, Instagram’da 11 bin takipçisi olan banka online staj programları, online deneme sınavları ve online bankacılık oyunlarıyla gençlere hem mesleği anlatıyor hem de aday havuzunu güçlendiriyor. DenizBank İK ve Akademi Grubu’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Elkin, “Gençler online sınav ve oyunlardaki başarılarını gördükçe staja geliyorlar. Aslında ileride başta genel müdürlük olmak üzere birçok pozisyonu bu yolculuğun sonunda tamamlayacak şekilde planlıyoruz. Belki birkaç yıl sonra DenizBank ilanlarını hiç görmeyeceksiniz, öğrencilik dönemlerinde etkileşimde olduğumuz arkadaşlarla Deniz ailesi içerisinde buluşuyor olacağız” diyor.

'En İyi İlk Senaryo Ödülü ' sahiplerini buldu

DenizBank’ın, Türk ve dünya sinemasında kalıcı eserlerin oluşması için en önemli ihtiyaç alanlarından biri olarak görülen özgün senaryo yazımını desteklemek amacı ile Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) ile birlikte hayata geçirdiği ‘En İyi İlk Senaryo Yarışması'nın kazananları dün akşam düzenlenen törenle belli oldu. Raffles Otel’de gerçekleştirilen gecenin sunuculuğunu Özge Özberk üstlenirken, Ferhat Göçer sesiyle unutulmaz film müziklerine hayat verdi.

Sberbank: Türkiye'den çok memnunuz

Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’ın CEO'su, Türkiye faaliyetlerine yönelik konuştu. CEO, "Türkiye'deki faaliyetlerimizden son derece memnunuz" dedi. Diğer yandan, 2015'in son çeyreğinde ise bankanın net karının, bir önceki yılın aynı dönemine oranla yüzde 48 artarak 72,6 milyar rubleye (yaklaşık 1,03 milyar dolar) ulaştığı belirtildi.