İş yeri nitelikli gayrimenkulGaziemir / İzmir

İşyeri . 30 m²

100 000 TL

İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul
İş yeri nitelikli gayrimenkul

Önder Caddesi'ne 200 metre, Gaziemir Polis Merkezi Amirliği, Gaziemir Belediyesi, kapalı pazar yeri, sağlık ocağı, okul, marketler yakın, 10.Sokağa 6 metre ve 9.Sokağa da 3 metre cephesi olan, 30 m2 KÖŞE DÜKKAN

Bilgiler

  • Adres:Atıfbey Mahallesi, 10 Sokak, Fehim Öngören Apartmanı No:7/A GAZİEMİR/İZMİR
  • Mahalle:Atifbey
  • Pafta:14
  • Parsel:10
  • Ada:141
  • Arsa payı:8/40 arsa
  • Kat:Zemin.
  • Banka:Yapı KrediRekora son 1 ay

Ülke genelinde 11 ayda 1.2 milyondan fazla kişi ev sahibi oldu. Geçen yıl 1.3 milyon konut satışı ile tarihi rekor kırıldığını hatırlatan sektör temsilcileri yeni rekora kesin gözüyle bakıyor.

ABD'de birinci el konut satışları 10 yılın zirvesinde

ABD’de birinci el konut satışları, ekimde yüzde 6,2 artarak son 10 yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

50 ülkeden yabancı yatırımcı geliyor

GAYRİMENKUL sektörü, bu yıl durağanlaşan yabancıya satışı yeniden canlandırmak için harekete geçti. CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından 23-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan CNR İstanbul Emlak Zirvesi ve Fuarı bu yıl ‘Şimdi Türkiye’ye yatırım zamanı’ mottosuyla gerçekleştirilecek ve yabancı yatırımlarını artırmanın yolları aranacak.

Yabancının ürkek bakışını kıracağız

Gayrimenkul fuarı Mipim’i bu yıl Türkiye’ye getirmeyi planlarken terör ve darbe girişimi engeline takıldıklarını belirten Alkaş Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş, “5-6 Aralık’ta İstanbul’da büyük bir buluşma hazırlıyoruz. ‘Bekle gör’ durumundaki yabancı yatırımcı bugünlerde iştahsız. Türkiye’ye karşı olan ürkek bakışı kıracağız” dedi.

Gayrimenkul sektörüne öğrenci dopingi

Üniversitelerin öğrenci sayısı her yıl artış gösteriyor. Ankara’da üniversitelerin bulunduğu ilçelerin özellikle kampüslere yakın semtlerinde gayrimenkul talebi artıyor.

Yapı Kredi'de CEO ayrılıyor

Yapı Kredi CEO'su Faik Açıkalın, 29 Aralık itibariyle emekliye ayrılıyor. Açıkalın'dan boşalan göreve Gökhan Erün getirilecek..

TEGV’li çocuklardan bir kısa film

TEGV'li çocukların stop motion tekniğiyle hazırladığı filmde Vadaa başrolde.

Yaklaştır ödeme yap

YAPI Kredi, Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefona sahip tüm müşterilerinin, artık Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının yanı sıra Yapı Kredi Mobil üzerinden de telefonlarını POS cihazlarına yaklaştırarak ödeme yapmasını sağlıyor.

Kâzım Taşkent’in çıkarmak istediği dergi ve Mehmet Seyda

Yapı Kredi Bankası’nın kurucusu Kâzım Taşkent bir ödül vesilesiyle tanıştığı öykücü Mehmet Seyda’ya aklındaki dergi projesinden bahsetmişti. Seyda da Tahir Alangu, Demir Özlü ve beni dergiyi konuşmak üzere Kâzım Taşkent’le buluşturdu...

Yapı Kredi dış ticaretin finansmanında fark yaratıyor

Yapı Kredi, hem farklı ödeme seçeneklerine göre biçimlendirdiği ürünleri hem de  dış ticaret finansmanı alanında hayata geçirdiği dijital bankacılık çözümleri ile zaman ve mekandan bağımsız olarak ihracatçı firmaların büyümesine destek oluyor.