Fabrika binasıTurhal / Tokat

Fabrika . 3600 m²

3 500 000 TL

Fabrika binası
Fabrika binası
Fabrika binası
Fabrika binası
Fabrika binası
Fabrika binası

21.299,68m² arsa üzerine kurulu 1600m² kullanım alanlı fabrika binası, 1500m² atölye binası ve 500m² kullanım alanlı ek atölye binası bulunmaktadır.
Taşınmaz tapuda "Bir Katlı Atölye Binası Ve Arsası" niteliklidir.

Bilgiler

  • Adres:Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi, Organize Sanayi 1.Cadde, No: 10-101 Turhal, Tokat
  • Hisse:Tam
  • Pafta:H36-A-19-C-3
  • Ada:104
  • Parsel:31
  • Banka:Garanti BankasıKadınlara konut satışında Balıkesir
şampiyon, Muğla ve Edirne takipte

Kadınlara konut satışında Balıkesir şampiyon, Muğla ve Edirne takipte

Gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Coldwell Banker, TÜİK verilerini kullanarak kadınların Türkiye’de en fazla konut aldığı illeri belirledi. Buna göre 2017 yılında kadınların konut satışında payının en fazla olduğu il yüzde 37,5 ile Balıkesir oldu. Muğla ve Edirne ilk üçteki diğer şehirler olarak dikkat çekerken; son sırada Ağrı, Van ve Muş yer aldı.

Ağaoğlu, Katar Finans Merkezi ile niyet mektubu imzaladı

Ağaoğlu, Katar Finans Merkezi ile niyet mektubu imzaladı

Ağaoğlu, Katar’ın başkenti Doha’da Katar Finans Merkezi’nin yöneticileri ile bir niyet mektubu imzaladı. Ali Ağaoğlu; “ İmzaladığımız niyet mektubunun İstanbul Finans Merkezi ve Katar Finans Merkezi arasında bir stratejik ortaklık oluşturma yolunu açtığına inanıyorum” dedi.

Galatasaray'ın en değerli arazisinin yeni sahibi

Galatasaray'ın en değerli arazisinin yeni sahibi

Emlak Konut'un Florya ihalesini 2.25 milyar TL toplam gelir teklifi ile Öz Er-Ka İnşaat kazandı.

İnşaat sektörü 2017'de yüzde 8,9 büyüdü

İnşaat sektörü 2017'de yüzde 8,9 büyüdü

Türkiye İMSAD Raporu'na göre, inşaat sektörü geçen yıl yüzde 8,9 büyüdü. Sektörün üçüncü çeyrek büyümesi ise yüzde 18,6 oldu.

Konut satışları şubatta yüzde 5,4 azaldı

Konut satışları şubatta yüzde 5,4 azaldı

Türkiye genelinde şubat ayında 95 bin 953 konut satıldı. Geçen ay satılan konut sayısı bir önceki aya göre yüzde 1,1, geçen yılın aynı ayına göre yüzde 5,4 azaldı. Kredili konut satışları yüzde 27,8 düşüş kaydetti.

Dijitalleşmeyle çalışanın önemi artıyor

950 şubesi ve 19 bin çalışanı olan Garanti Bankası, 2017’de 18 şube kapatıp, 13 şube açtı. 2018’de de şube ve çalışan sayılarında artış beklenmiyor, fakat sirkülasyon kaynaklı 1.000 kişilik bir alım yapılması planlanıyor. Son yıllarda işe alımlardan yeni şube tiplerine her alanda dijitalleşmeye yatırım yapan Garanti Bankası’nın İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün ile dijital bankacılığı ve bunun insan kaynaklarına etkilerini konuştuk.

Moody's 17 Türk bankasını değerlendirdi

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's Türkiye'nin kredi notu görünümünü negatife çekmesi ardından bugün 17 Türk bankasına yönelik de değerlendirmede bulundu.

5 günde 750 ev 605 milyon ciro

Emlak Konut GYO’nun başlattığı konutta kampanya seferberliği 5 günde 750 aileyi ev sahibi yaptı. 1 Şubat’ta başlayan kampanyada 5 günde 605 milyon liralık satış yapıldı. Hafta sonu satış ofislerine yoğun talep olurken, bazı konut projelerinde kampanyaya ayrılan yüzde 20’lik kota şimdiden tükendi. 

Elektrikte arz fazlası şiddetlenebilir, zorlanan piyasadan çıkar

Garanti Bankası Proje Finansman Birim Müdürü Emre Hatem, enerjideki arz fazlası durumuyla ilgili, “2018 yılında bu arz fazlası durumunun pik yapacağını, ondan sonra yavaş yavaş erimeye başlayacağını düşünüyoruz. 3 yıl burada nefesi tutmak, suyun altında dayanabilmek önemli olacak. Bu dönemde yeterli finansman gücü olmayanlar belki zorlanabilir veya piyasadan çıkmak zorunda kalabilir” dedi. 

Reuters: Finansbank için teklifler sunuldu

Yunanistan'ın en büyük bankası National Bank of Greece (NBG), potansiyel sermaye açıklarının kapatılması için sahibi olduğu Finansbank'ta pay satışı dahil olmak üzere seçenekleri değerlendirirken, aralarında Qatar National Bank'ın yanı sıra Garanti Bankası ve Fibabanka'nın olduğu gruplar tekliflerini sundu.