DükkanKadıköy / İstanbul

Dükkan . 26 m²

650 000 TL

Dükkan
Dükkan
Dükkan
Dükkan
Dükkan
Dükkan

Anılan taşınmaz; İstanbul ili, Kadıköy ilçesi, Göztepe Mahallesi, Prof.
Mustafa Reşit Belgesay Sokakta konumlu, bodrum+zemin+11 normal kat olmak üzere toplam 13 katlı, 1980 yılında yapılan bir binada yer almaktadır.
Yapıda batı yönden A girişi ve doğu yönden B girişi olmak üzere topla iki adet giriş bulunmakta olup girişler zemin kattan sağlanmaktadır.
Bodrum katta sığınak, kalorifer dairesi ve kapıcı dairesi, zemin katta 2 adet daire ve 6 adet dükkan, normal katlarda ise 4`er daire olmak üzere toplam 52 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.
3 no.lu taşınmaz, zemin katta konumlu, brüt 26 m2 kullanım alanına sahip dükkan nitelikli taşınmazdır.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:650.000 TL
 • Gayrimenkul no:20040
 • Kapalı alan:26 m 2
 • Konut tipi:DÜKKAN
 • İl / ilçe:İstanbul / Kadıköy
 • İlgili şube:Çiftehavuzlar İstanbul
 • Adres:Istanbul Ili, Kadıköy Ilçesi, Göztepe Mahallesi, Prof. Mustafa Resit Belgesay Sokak, M.Sıtkı Bey Apartmanı, No:31
 • Ada:403
 • Parsel:32
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıTicari gayrimenkulde kiracı lehine fırsatlar devam ediyor

Ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield tarafından hazırlanan "Türkiye Pazar Analizleri 2018 İkinci Çeyrek Ofis, Perakende ve Sanayi ve Lojistik” başlıklı rapor, cadde mağazaları ve ofis kiralarındaki son durumla ilgili önemli bilgileri ortaya koyuyor.

İmar Barışı'nda yarım milyar toplandı

"İmar Barışı" düzenlemesi kapsamında 474 milyon lira toplanırken, bugüne kadar bedeli ödenen 97 bin 693 yapı için Yapı Kayıt Belgesi verildi.

Ankara'da 1+0 daire artık yasak

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 1 Ekim 2017 tarihinde yürürlüğe giren ’Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği’ne uyumlu hale getirdiği ve 18 Ocak 2018 tarihinde bakanlığın onayına sunduğu yönetmelik güncellendi. Bundan sonra Başkent’te 1+0 daire yapımı yasak.

Kararın ardından aramalar da zirve yaptı

Konut kredisinde kamu bankalarının başlattığı düşük faiz kampanyası tüketicinin ilgisini artırdı. İnternette yapılan 'konut kredisi' aramalarında artış yaşandı. Bu arama oranları 2016 ve 2017'deki rekor getiren kampanya dönemlerinde de görülmüştü.

Ofis ve mağaza kiraları yüzde 22 geriledi

Cushman&Wakefield tarafından hazırlanan rapora göre yılın ilk çeyreğinde 2017'nin aynı dönemine göre cadde mağazaları ve ofis kiraları kura bağlı olarak yüzde 22'ye varan oranlarda geriledi.

Arya İş Atölyeleri'ne kayıtlar başladı

Türkiye İş Bankası desteği ile Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından gerçekleştirilen Arya İş Atölyeleri’ne kayıtlar başladı.

İş Bankası’na 1.4 milyar dolarlık sendikasyon kredisi

Türkiye İş Bankası, 17 ülkeden 43 bankanın katılımıyla 296 milyon dolar ve 989.5 milyon Euro olmak üzere toplamda yaklaşık 1.4 milyar dolar tutarında 367 gün vadeli sendikasyon kredisi aldı. Böylece, İş Bankası, geçen yıl Mayıs ayında tamamladığı işlemini yenilemiş oldu.

İTO’dan, turizmci üyeleri için kredi protokolü

İZMİR Ticaret Odası (İTO), turizm sektöründeki üyelerinin finansman sorunlarının çözümüne destek olmak için İş Bankası ile özel kredi protokolü imzaladı. İTO üyesi turizmciler, İş Bankası’ndan indirimli kredi kullanabilecek.

Ünlü bankacıdan gençlere dolar tavsiyesi

Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bir üniversite etkinliğinde, dolarla ilgili gençlere önemli tavsiyelerde bulundu.

Çuval çuval nakitlerle bankayı bile şaşırttılar

Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran, şu anda Türkiye’nin yanı sıra en büyük odaklarının Erbil ve Londra şubelerinde olduğunu söyledi.