DükkanKadıköy / İstanbul

Dükkan . 52 m²

320 000 TL

Dükkan
Dükkan
Dükkan
Dükkan

Gayrimenkul depo, dükkan ve asma kat olmak üzere toplam 52m² kullanım alanına sahiptir.
Taşınmaz tapuda ''Depolu Asma Katlı Dükkan'' niteliklidir.

Bilgiler

  • Adres:Rasimpaşa Mahallesi, Yurttaş Sokak, No:14/C, T.H.K. Meleknaz Apt., Kat:Zemin, BB:3, Kadıköy, İstanbul
  • Hisse:Tam
  • Pafta:50
  • Ada:217
  • Parsel:12
  • Banka:Garanti BankasıOlmayan evin vergisini ödüyorlar (Fi Yapı mağdurları)

Olmayan evin vergisini ödüyorlar (Fi Yapı mağdurları)

İstanbul Esenyurt'ta FETÖ'den tutuklanan müteahhit Fikret İnan'a ait Fi Yapı şirketi mağduru binlerce kişi parasını ödedikleri ama bir türlü teslim alamadıkları evleri nedeniyle mahkemelik oldu. Seslerini yetkililere duyurmaya çalışıyorlar. Bazıları, bitmeyen konutlarının bahçesinde çadır kurup, nöbet tutmaya başladı. İşte ayrıntılar... (Haber: Yağız Şenkal Kamera: Savaş Daldal, NTV Haber)

Yüksek faizi tuş edecek finansman modeli: Sat-geri kirala

Yüksek faizi tuş edecek finansman modeli: Sat-geri kirala

Yüksek faiz ve yüksek enflasyonla mücadele için bu döneme uygun silahların kullanılması gerektiğine dikkat çeken Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Gürbüz, belediyelerin marka şehir olabilmek için marka projelere ihtiyacı olduğunu, marka projeleri gerçekleştirebilecek finansman modeli olarak ise sat-geri kirala modelinin kullanılması gerektiğini savundu

NEF'ten yurtdışına fikir ihracatı

NEF'ten yurtdışına fikir ihracatı

Nef Global, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Amerika ve Avrupa başta olmak üzere dünyanın önde gelen 10 metropolünde Nef markalı projeler geliştirmeyi hedefliyor.

TOKİ'den müteahhitlere nakit imkanı

TOKİ'den müteahhitlere nakit imkanı

- Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından, Toplu Konut Kanunu kapsamında yapılacak sözleşmelerde uygulanacak esaslara ilişkin yeni düzenleme uyarınca, müteahhitlerin sözleşme gereği ilave teminat olarak verdikleri yüzde 5'lik oranın İdare tarafından iade edileceği bildirildi.

Beşiktaş'taki jandarma arsasına 472 milyon TL

Beşiktaş'taki jandarma arsasına 472 milyon TL

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul'daki 5 arsasını satışa çıkardı. Satılan ise, Beşiktaş Barbaros Bulvarı'ndaki jandarma arsası oldu.

Garanti Bankası Genel Müdürü Erbil: Ne oluyor da bugün bu seviyeleri görüyoruz...

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, dövizdeki hareketliliğe ilişkin ''Aklımız ermiyor. Ne oluyor da bugün bu seviyeleri görüyoruz... Ben bir bankacı olarak çok fazla anlamlandıramıyorum. Bankacılıkla ilgili de bir sıkıntı yok'' dedi.

Garanti 500 şubesinin dijital dönüşümünü tamamladı

Ürün ve servislerindeki dijitalleşme sürecini şubelerdeki değişimle bütünleştirerek geçen yıl yeni hizmet modelini hayata geçiren Garanti Bankası, 500. şubesinin dönüşümünü tamamladı.

Türk Telekom'un kredisini bankalar izlemeye aldı

Akbank’ın bir yıldan uzun süredir geri ödenmeyen OTAŞ kredisini yakın izlemeye aldığını açıklamasının ardından Garanti Bankası ve İş Bankası da krediyi yakın izlemeye aldı.

Kadınlar korkmuyor

Garanti Bankası, KAGİDER ve Ekonomist dergisi işbirliğiyle bu yıl 11. kez gerçekleştirilen Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması’nda konuşan KAGİDER Başkanı Sanem Oktar, “2014 yılında yüzde 50’lerde olan başarısız olmaktan korkmayanların oranı yüzde 66’ya çıktı” dedi.

Moody's 17 Türk bankasını değerlendirdi

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's Türkiye'nin kredi notu görünümünü negatife çekmesi ardından bugün 17 Türk bankasına yönelik de değerlendirmede bulundu.