Dubleks meskenMerkez / Kars

Daire . 235 m² . 5 + 1

230 000 TL

Dubleks mesken
Dubleks mesken

Yeni binada, 235 m2 , 5+1, dubleks mesken

Bilgiler

 • İlan fiyatı:230.000 TL
 • Gayrimenkul no:20462
 • Kapalı alan:235 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:Kars / Kars
 • İlgili şube:İnşaat ve Gayrimenkul Yönetimi Bölümü
 • Adres:Yenişehir Mahallesi, İsmail Aytemiz Bulvarı, 4M Yapı 2 Apt. No:87/18 Merkez Kars
 • Pafta:G50D17B3D
 • Ada:1175
 • Parsel:11
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıMaliye'den Hazine arazilerini kullananlara müjde

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2B arazilerini doğrudan satın alma hakkı olup süresi içinde başvurmayanlara ve başvuru yapıp peşinatını veya taksitlerini yatırmadığı için hakkını kaybedenlere 30 Kasım'a kadar başvuru ve ödeme imkanı sunduklarını bildirdi.

Kanal İstanbul'dan önce başladı yüzde 90'ı tamamlandı... 7800 metre uzunluğunda

Edirne’de, Yunanistan ile sınırı çizen ve her yıl taşkınlarla gündeme gelen Meriç Nehri’nde, Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından yapılan 7 bin 800 metrelik ‘Kanal Edirne Projesi’nin yüzde 90’ı tamamlandı. Kanalın 2017 sonunda bitmesi planlanıyor

Bakan Çelik’ten arazi sözü

GIDA Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıkesir’in Bandırma İlçesi’nde Onyedi Eylül Üniversitesi’ni ziyaretinde, Ziraat Fakültesi için 22 bin dekarlık arazi tahsisi sözü verdi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıkesir'in Bandırma İlçesi’nde bulunan Koyunculuk

Etiler Polis okulu arazisinin kaderi belli oldu

Kapatılan Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu’nun değeri 1 milyar doların üzerinde olduğu belirtilen 32 bin metrekarelik arazisinin “hasılat paylaşımı” yöntemiyle değerlendirilmesine karar verildi.

Selendi'de arazilere cansuyu

MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesi, kırsal Tavak Mahallesi'nde turşuluk salatalık üretimi yapılacak 500 dekarlık tarım arazisini damla sulamaya açtı. Çalışmayla üreticinin ürünlerinde yüzde 50?ye yakın verim artışı alacağını söyledi.

Türk Telekom'un yüzde 55'lik hissesi için flaş gelişme

Türk Telekom'un OTAŞ'ta bulunan yüzde 55'lik hissesi'nin, alacaklı 3 banka tarafından devralınmasını Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan onay çıktı.

İş Bankası alacaklarını sattı

İş Bankası, 362,8 milyon liralık alacağını 25,75 milyon liraya Hedef Varlık Yönetim, Sümer Varlık Yönetim ve Hayat Varlık Yönetim şirketlerine sattı.

Sıkıntıları aşmanın yolu büyüme

Türkiye’nin ‘büyümeme opsiyonu’ olmadığını vurgulayan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, bütün bu sıkıntıları aşmanın en önemli yolu büyüme, katma değerli büyüme. Büyüme bizim için olmasa da olur diyebileceğimiz bir hadise değil” diye konuştu.

Patara’ya 150 bin lira destek

TÜRKİYE’NİN zengin arkeolojik varlığının gün yüzüne çıkarılması ve korunması amacıyla projelere katkı sunan Türkiye İş Bankası, iştiraklerinden Şişe ve Cam Fabrikaları AŞ ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ile birlikte Patara Antik Kenti’nde yapılan kazı çalışmalarına desteğini sürdürüyor.

İnternette kredili alışveriş dönemi

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi Hepsiburada, İş Bankası ile elektronik ticaret alanında bir ilke imza attı. ‘Anında Alışveriş Kredisi’ uygulamasıyla Hepsiburada’dan alışveriş yapan tüketiciler aynı anda İş Bankası’ndan kredi kullanabilecek. Bu işbirliği ile 750 TL ile 15 bin TL arasındaki alışverişe 48 aya varan taksit imkânı sağlanacak.