Dubleks meskenMerkez / Kars

Daire . 235 m² . 5 + 1

230 000 TL

Dubleks mesken
Dubleks mesken

Yeni binada, 235 m2 , 5+1, dubleks mesken

Bilgiler

 • İlan fiyatı:230.000 TL
 • Gayrimenkul no:20462
 • Kapalı alan:235 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:Kars / Kars
 • İlgili şube:İnşaat ve Gayrimenkul Yönetimi Bölümü
 • Adres:Yenişehir Mahallesi, İsmail Aytemiz Bulvarı, 4M Yapı 2 Apt. No:87/18 Merkez Kars
 • Pafta:G50D17B3D
 • Ada:1175
 • Parsel:11
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıCoinspace Selçuk, Emlakçı Hafize... Milyonlarca lira gitti...

Girdikleri sanal saadet zincirinde para batıranlar bu kez Bitcoin borsasına yöneldi. Yüzlerce kişi bu kez parayı kurtarmak için İstanbul’da emlakçılık yapan Hafize B.’ye (61) 5 milyon lirayı aşkın para verdi. İddiaya göre Hatice B. kâr payı ile 18 milyon lirayı bulan parayı Bitcoin borsasında değerlendirmek üzere iki ayrı kişiye verdi. Ancak ne anapara ödendi ne de kâr payları... Para yatıranlar ikinci kez battı...

Satılan ya da kiralanan ev için 2 gün süre!

Yüz binlerce emlakçıyı yakından ilgilendiren taslak görüşe açıldı. Taslağın hayata geçmesi halinde komisyon oranı yüzde 3 ile sabit kalacak. Emlakçıklar satış ve kiralama sonrası 2 gün içerisinde söz konusu mülkün ilanı kaldırmakla mükellef olacak.

Evlerde misafire oda kalmadı

Türkiye’nin 7 bölgesinde ev yaşamının nasıl şekillendiğini ortaya koymak üzere Ev Kullanım Alışkanlıkları çalışmasının sonuçları açıklandı.

Brexit Almanya’ya yaradı

Almanya emlak yatırımında İngiltere'yi solladı. Alman şehirleri emlak yatırımında Avrupa'nın en gelişmiş potansiyeline sahip.

Emlakçılara askeri izin düzenlemesi

Genel Kurmay Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Yabancı İşler Daire Başkanlığı tarafından imzalanan mutabakat kapsamındaki tespit çalışmaları çerçevesinde Genel Kurmay Başkanlığı’nın belirtmiş olduğu illerde yabancı uyruklu vatandaşların taşınmaz edinmelerine ilişkin işlemlerin askeri makamlara verdiği izin bazı illerde kaldırılırken, bu iller arasında Aydın’da yer aldı.

İş Bankası’ndan 291 milyar liralık katkı

TÜRKİYE İş Bankası’nın aktif toplamı 2016 yılında, bir önceki yılsonuna göre yüzde 13 artış ile 312 milyar TL’ye ulaştı.

İşCep'ten artık borsa takibi mümkün

İşCep’e entegre edilen “mobil borsa” ilehızlı ve kolayca borsa işlemleri yapılabiliyor, anlık borsa verileri ücretsiz olarak takip edilebiliyor.

‘İş’te İran’a Van kapısı

İş Bankası, Türkiye genelindeki 53’üncü ticari şubesini Van’a açtı. İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Murat Bilgiç,  “Van’da açtığımız bu şube İran ile ticaretin ve turizmin artacağına olan inancımızın eseridir” dedi. 

Alınan tedbirler isabetli

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali "Son dönemde hükümet ekonomik aktiviteyi canlandırmak için bir dizi tedbir aldı, bunları isabetli buluyoruz, bunlara uyumlu politikalar izleyeceğiz"dedi.

İş Bankası Silikon Vadisi’nde

TÜRKİYE İş Bankası, iştiraki SoftTech üzerinden MaxiTech markası ile dünyaya açılıyor. İş Bankası’nın Silikon Vadisi’ndeki dijital üssü olma görevini üstlenecek MaxiTech, İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Genel Müdür Yardımcıları Hakan Aran ve Yalçın Sezen ile SoftTech Genel Müdürü Şerafettin Özer’in katılımlarıyla San Francisco’da açıldı.