Dubleks meskenMerkez / Kars

Daire . 235 m² . 5 + 1

230 000 TL

Dubleks mesken
Dubleks mesken

Yeni binada, 235 m2 , 5+1, dubleks mesken

Bilgiler

 • İlan fiyatı:230.000 TL
 • Gayrimenkul no:20462
 • Kapalı alan:235 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:Kars / Kars
 • İlgili şube:İnşaat ve Gayrimenkul Yönetimi Bölümü
 • Adres:Yenişehir Mahallesi, İsmail Aytemiz Bulvarı, 4M Yapı 2 Apt. No:87/18 Merkez Kars
 • Pafta:G50D17B3D
 • Ada:1175
 • Parsel:11
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıGayrimenkulde beklenti teşvik

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah Yetgin, gayrimenkul sektörü olarak geçen yıllardaki teşviklerin devamını ümit ettiklerini belirterek, “Satışların daha da artması lazım. Sektör olarak bazı taleplerimiz var. Üzerinde çalışılıyor ve çok yoğun çalışmalar olduğunu biliyoruz. İnşallah sektörün önü daha fazla açılacak” dedi.

Fiyatlar yükseliyor

Başakşehir’İN en büyük avantajı, büyük ölçekli kamu yatırımlarına yakın konumda bulunması sebebi ile oldukça kuvvetli bir gelişim potansiyeline sahip olması.

2 ayda 20 yeni şube açacak

Yılda 6 milyar liralık bir pazara ulaşan gayrimenkul danışmanlığı sektörü zincir markalarla büyümesini sürdürüyor. Bu alanda Türkiye’de 200 şubeye ulaşan Realty World, yıl sonuna kadar 20 yeni şube açmayı planlıyor.

Çalışmayanlar kredi çekebilir mi?

Kredi alabilmek için gereken en önemli şartlar arasında belgelenebilir gelir ve sigorta geliyor. Peki ya kişi çalışmıyorsa da ya da çalışıyor ama sigortası yoksa…

5 projeye 5 milyar TL

Turizm ve gayrimenkul alanında yatırımları olan Astaş Holding gelecek 5 yılda 5 yeni proje ile 5 milyar liralık yatırım yapacaklarını açıkladı. İstanbul Kuruçeşme’de açılacak Mandarin Oriental hakkında da bilgi veren Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı, otel için 550 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını söyledi.

Veri merkezine birincilik ödülü

İŞ Bankası tarihinin en büyük dijital altyapı dönüşüm projesi olan Atlas Veri Merkezi, Data Center Dynamics (DCD) tarafından global ölçekte düzenlenen veri merkezi yarışmasında, altyapı ölçeklendirme kategorisi olan “Infrastructure Scale-Out” alanında birincilik ödülüne layık görüldü.

İş Bankası ve Hepsiburada’dan bir ilk: ‘Anında Alışveriş Kredisi’

E-ticarette Türkiye’de bir ilk olan hizmet ile İş Bankası müşterilerinin Hepsiburada’dan alışveriş yaparken kredi kullanmasına imkân sağlayan kredili alışveriş dönemi başlatıldı.

Moody's 17 Türk bankasını değerlendirdi

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's Türkiye'nin kredi notu görünümünü negatife çekmesi ardından bugün 17 Türk bankasına yönelik de değerlendirmede bulundu.

Zeka oyunlarından 5 birinci çıktı

Türkiye Zeka Vakfı tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı, ODTÜ, TÜBİTAK ve İş Bankası desteğiyle, ODTÜ yerleşkesinde düzenlenen "21. Zeka Oyunları Yarışması"nı kazananlara ödülleri törenle verildi. 14 yaş ve altında bir, 14-21 yaş kategorisinde ise 4 olmak üzere toplam 5 aday birincilik aldı.

‘İş’te İran’a Van kapısı

İş Bankası, Türkiye genelindeki 53’üncü ticari şubesini Van’a açtı. İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Murat Bilgiç,  “Van’da açtığımız bu şube İran ile ticaretin ve turizmin artacağına olan inancımızın eseridir” dedi.