Dubleks meskenBeylikdüzü / İstanbul

Dubleks mesken . 137 m²

435 000 TL

Dubleks mesken, ev, emlak konut, villa, daire
Dubleks mesken, ev, emlak konut, villa, daire
Dubleks mesken, ev, emlak konut, villa, daire
Dubleks mesken, ev, emlak konut, villa, daire
Dubleks mesken, ev, emlak konut, villa, daire
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken

BİNA YAPIM YILI 2014 NORMAL KATI 83 M2 , ÇATI KATI 54 M2 İLAVETEN 18 M2 TERAS ALANI OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 137 M2 DUBLEKS MESKEN
Yol tarifi

​ İstanbul ili, Beylikdüzü İlçesi, Yakuplu Mahallesi, Barbaros Caddesi üzerinde konumlu, 16 kapı nolu binanın 3.normal katında bulunan 19 bağımsız bölüm nolu çatı piyesli dairedir.
Taşınmazın bulunduğu bina girişi Barbaros Caddesi üzerinden yapılmaktadır.
Taşınmaz Özal Caddesi’ne yakın olması nedeni ile ulaşım toplu tasıma araçları ile sağlanabilmektedir.
Taşınmazın yakın çevresi, zemin ve normal katları konut fonksiyonlu gelişmiştir.
.
Söz konusu taşınmaz ve çevresindeki yapılar mevcut ikiz nizamdır.
Taşınmazın yakın çevresinde Evliya Çelebi İlköğretim Okulu röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir.

Bilgiler

 • Gayrimenkulün numarası:TFK-2216
 • Gayrimenkulün türü:Dubleks Mesken
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Beylikdüzü
 • Adres:YAKUPLU MAHALLESİ BARNAROS CD.NO:16 K:3 D:19 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
 • Ada:668
 • Pasel:62
 • Kat / blok:3. NORMAL KAT 19 NOLU BAĞ. BÖL.
 • Alanı m2:137 m 2
 • Muammen bedel (tl):435.000,00 - TL
 • Banka:Türkiye FinansYazlık fiyatında şampiyon Çeşme

Tapusor.com'un araştırmasına göre, Türkiye'nin tatil için en çok tercih edilen Ege ve Marmara bölgelerinde yazlıklara talep ciddi şekilde arttı. Bu bölgelerde yazlık fiyatlarında ortalama metrekare fiyatında 8 bin 641 lira ile Çeşme başı çekerken, son bir yılda en fazla değerlenen bölge ise yüzde 34,7'lik artışla Erdek oldu.

Gelibolu’ya gayrimenkul akını

YAPIMI süren Çanakkale Köprüsü ile İstanbul-Gelibolu arasını 1.5 saate düşürecek otoban, Gelibolu Yarımadası’nda bazı köylerdeki arsaların değerini 2 yılda 2 kattan fazla arttırdı. Değer artışının önümüzdeki 2 yılda yüzde 300’lere çıkması öngörülüyor.

Gayrimenkule kış gelmedi

2017 yılına veda etmeye hazırlandığımız şu günlerde emlak piyasasında hareketlilik tam gaz sürüyor. Kış mevsiminde turistik bölgelerde konut fiyatlarının düşmesi beklenirken, tam aksine fiyatlar bu bölgelerde yükselişe geçti. Haziran ayından bu yana Muğla, İzmir, Çanakkale ve Balıkesir’de de fiyatlar ciddi oranda arttı.

10 yıl vade fırsatı

Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenler için fırsatlar devam ediyor. Adım İstanbul’da 10 yıl kadar olan vadelerde 0.45’ten başlayan vade oranları ile 5 yıla kadar olan vadelerde ise vade farksız ödeme imkânı sunuluyor.

1500 konut yolda

İSTANBUL Başakşehir’de gayrimenkul projelerine imza atan Makro İnşaat bölgedeki yatırımlarını artırarak sürdürüyor.

Canikli, FETÖ şirketlerinin riskinin 5 milyar lira olduğunu söyledi

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, FETÖ ile bağlantılı şirketlere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun kayyum olarak gönderilmesinin bu şirketlerle ilgili bankacılık risklerini ortadan kaldırdığını söyledi. Öte yandan Bakan Canikli, Türkiye Finans’da Boydaklar’ın yüzde 22 hissesi olduğunu belirterek, yönetimdeki kurul üyesinin istifa ettiğini hissenin de ana hissedara satılacağını kaydetti. Canikli ayrıca, kredi kartları ve tüketici kredileriyle ilgili bu hafta ya da gelecek hafta rahatlama sağlayacak düzenlemeleri getireceklerini bildirerek, ancak ince bir ayar yapılacağını kaydetti.

Türkiye Finans Genel Müdürü görevinden ayrıldı

Türkiye Finans Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Osman Çelik, 27 Haziran itibarıyla istifa etmek suretiyle görevlerinden ayrıldı.

Türkiye Finans'a yeni genel müdür

Türkiye Finans'a Genel Müdür olarak Osman Çelik atandı.

Türkiye Finans Genel Müdürü Gürerk istifa etti

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk istifa ettiği açıklandı. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.Genel Müdürü Derya Gürerk görevinden bugün itibariyle istifa ettiği duyuruldu. Uzun yıllar bir çok bankada görev alan Gürerk, genel müdürlük konumunda 4 yıl önce getirilmişti.

Faize bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, son açıklanan faiz kararı ile ilgili olarak, ""Faizi bekleyip de faizin yükselmesinden sevineceğim hiç aklıma gelmezdi" dedi.