Dubleks meskenBeylikdüzü / İstanbul

Dubleks mesken . 137 m²

400 000 TL

Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken
Dubleks mesken

BİNA YAPIM YILI 2014 NORMAL KATI 83 M2 , ÇATI KATI 54 M2 İLAVETEN 18 M2 TERAS ALANI OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 137 M2 DUBLEKS MESKEN
Yol tarifi

​ İstanbul ili, Beylikdüzü İlçesi, Yakuplu Mahallesi, Barbaros Caddesi üzerinde konumlu, 16 kapı nolu binanın 3.normal katında bulunan 19 bağımsız bölüm nolu çatı piyesli dairedir.
Taşınmazın bulunduğu bina girişi Barbaros Caddesi üzerinden yapılmaktadır.
Taşınmaz Özal Caddesi’ne yakın olması nedeni ile ulaşım toplu tasıma araçları ile sağlanabilmektedir.
Taşınmazın yakın çevresi, zemin ve normal katları konut fonksiyonlu gelişmiştir.
.
Söz konusu taşınmaz ve çevresindeki yapılar mevcut ikiz nizamdır.
Taşınmazın yakın çevresinde Evliya Çelebi İlköğretim Okulu röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir.

Bilgiler

 • Gayrimenkulün numarası:TFK-2216
 • Gayrimenkulün türü:Dubleks Mesken
 • İl:İstanbul
 • İlçe:Beylikdüzü
 • Adres:YAKUPLU MAHALLESİ BARNAROS CD.NO:16 K:3 D:19 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ
 • Ada:668
 • Pasel:62
 • Kat / blok:3. NORMAL KAT 19 NOLU BAĞ. BÖL.
 • Alanı m2:137 m 2
 • Muammen bedel (tl):400.000,00 - TL
 • Banka:Türkiye FinansOtel odasına 'tapu' geliyor (İşte bilmeniz gerekenler)

Otel odasına 'tapu' geliyor (İşte bilmeniz gerekenler)

Turizmde "otel odasına tapu" dönemi başlıyor. tahsisli otellere, odaların yüzde 20’lik kısmını satma hakkı tanındı. Turizm Tesislerinin Belgelendirilmesi ve Niteliklerine İlişkin Yönetmelik'te yapılan değişiklikle yatak kapasitesinin yüzde 20'sini aşmaması kaidesiyle, odaları üçüncü kişilere satma ve devretme hakkı tanındı. Bireysel irtifak adı verilen ve turizm yatırımcısında olumlu etki yaratan bu çalışmayla, 5 aya sıkışan turizm hareketi 12 aya yayılırken ilave 4 milyar dolarlık da gelir sağlanması öngörülüyor. Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı Oya Narin, NTV canlı yayınında Gökay Otyam'ın konuya ilişkin sorularını yanıtladı.

İLGİLİ HABER: En ilginç konsept oteller

Konutta fırsat kampanyası için son günler

Konutta tarihi kampanya fırsatları için son gün: 30 Haziran

Ev alacaklar için tarihi fırsat kampanyasında son günler... Konut sektöründe faizi yüzde 0.98’e, peşinatı yüzde 5’e düşüren ve fiyatlarda yüzde 20 indirim sağlayan kampanya 30 Haziran Cumartesi günü sona eriyor.

Survivor tarihinin en büyük
ödülünü kimler kazandı? (NEF'ten dört adet daire)

Survivor tarihinin en büyük ödülünü kimler kazandı? (NEF'ten dört adet daire)

Survivor tarihinin gelmiş geçmiş en büyük ödülü sahiplerini buldu… Kıbrıs’taki büyük finale sayılı günler kala düzenlenen ödül oyununu kazanan yarışmacılar Nef Sancaktepe’de dört adet 2+1 dairenin sahibi oldu.

TOKİ'den Silivri'ye 1356 yeni konut (Kura Temmuz'da)

TOKİ, Silivri'de taksitle 1356 yeni konut satacak (Kura Temmuz'da)

TOKİ'den yeni konut projesi... TOKİ İstanbul Silivri'de mahalle konsepti ile dar ve orta gelirliler için inşasına başlanan 1356 yeni konutun kura yöntemiyle satışa çıkarıldığını açıkladı. Başvuru tarihi 18-29 Haziran, kuralar ise 11-12 Temmuz'da

İmar Barışı'nda başvuru tarihi ve detaylar belli oldu

İmar Barışı'nda başvuru tarihi ve detaylar belli oldu

Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, İmar Barışı'nda 13 milyon yapıyı kapsayan Yapı Kayıt Belgesi'ne vatandaşların 8 Haziran Cuma gününden itibaren başvurabileceklerini, sürenin 31 Ekim'de sona ereceğini açıkladı.

Türkiye Finans yatırımcının işini kolaylaştırıyor

Türkiye Finans tarafından geliştirilen TFXTARGET mobil uygulaması hafta içi 5 gün 24 saat boyunca, dünyadaki döviz ve kıymetli maden emtia piyasalarını eş zamanlı izleyebilmeyi ve 34 farklı kurdan anında işlem yapabilmeyi sağlıyor.

Türkiye Finans 20 milyar lira topladı

TÜRKİYE Finans Katılım Bankası, 2017 yılının ilk üç aylık finansal sonuçlarını açıkladı.

Canikli, FETÖ şirketlerinin riskinin 5 milyar lira olduğunu söyledi

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, FETÖ ile bağlantılı şirketlere Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun kayyum olarak gönderilmesinin bu şirketlerle ilgili bankacılık risklerini ortadan kaldırdığını söyledi. Öte yandan Bakan Canikli, Türkiye Finans’da Boydaklar’ın yüzde 22 hissesi olduğunu belirterek, yönetimdeki kurul üyesinin istifa ettiğini hissenin de ana hissedara satılacağını kaydetti. Canikli ayrıca, kredi kartları ve tüketici kredileriyle ilgili bu hafta ya da gelecek hafta rahatlama sağlayacak düzenlemeleri getireceklerini bildirerek, ancak ince bir ayar yapılacağını kaydetti.

Türkiye Finans Genel Müdürü Gürerk istifa etti

Türkiye Finans Genel Müdürü Derya Gürerk istifa ettiği açıklandı. Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.Genel Müdürü Derya Gürerk görevinden bugün itibariyle istifa ettiği duyuruldu. Uzun yıllar bir çok bankada görev alan Gürerk, genel müdürlük konumunda 4 yıl önce getirilmişti.

Faize bu kadar sevineceğim aklıma gelmezdi

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, son açıklanan faiz kararı ile ilgili olarak, ""Faizi bekleyip de faizin yükselmesinden sevineceğim hiç aklıma gelmezdi" dedi.