DaireBağcılar / İstanbul

Daire . 82 m² . 3 + 1

300 000 TL

Daire
Daire
Daire
Daire
Daire
Daire
Daire
Daire
Daire
Daire

Ulaşımı kolay, merkezi konumda, 3+1, 82 metrekare kullanım alanlı, geniş daire.

Bilgiler

 • İlan fiyatı:300.000 TL
 • Gayrimenkul no:21405
 • Kapalı alan:82 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:İstanbul / Bağcılar
 • İlgili şube:Koçman Caddesi Şubesi/İstanbul
 • Adres:Güneşli Mahallesi 1282. Sokak No: 18 Kat:3 D:6 Bağcılar – İstanbul
 • Pafta:245DS3C
 • Ada:2935
 • Parsel:7
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıTrabzon'da gayrimenkule yabancı ilgisi

Trabzon, son yıllarda turizmin yanı sıra gayrimenkul yatırımında da yabancı turistlerden rağbet görüyor.

İmar Barışı'nı bekleyenler dikkat! İptale karşı önemli uyarı

Avukat Ali Yüksel, "İmar Barışı düzenlemesine başvurularda en çok yapılan hata binanın oturumunu, kat sayısını ve katların metrekaresini yanlış ölçülmesi. Bu nedenle başvurular ileride iptal olabilir. Gelecekte sıkıntı yaşamamak için uzmanlardan destek alınmalı" dedi.

2 ayda 20 yeni şube açacak

Yılda 6 milyar liralık bir pazara ulaşan gayrimenkul danışmanlığı sektörü zincir markalarla büyümesini sürdürüyor. Bu alanda Türkiye’de 200 şubeye ulaşan Realty World, yıl sonuna kadar 20 yeni şube açmayı planlıyor.

3 ayda 20 şube açacak

Gayrimenkul danışmanlığı yerli ve yabancı şirketlerin yeni girişimcileri ağlarına eklemesiyle hızlı bir büyüme yakaladı. Bu alanda 260 şube ile hizmet veren Re/Max, yıl sonuna kadar 20 yeni şube açmayı planlıyor. Re/Max Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, “150 bin liralık bir yatırım 1 yılda geri dönüyor” diyor.

Emlakçılara askeri izin düzenlemesi

Genel Kurmay Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Yabancı İşler Daire Başkanlığı tarafından imzalanan mutabakat kapsamındaki tespit çalışmaları çerçevesinde Genel Kurmay Başkanlığı’nın belirtmiş olduğu illerde yabancı uyruklu vatandaşların taşınmaz edinmelerine ilişkin işlemlerin askeri makamlara verdiği izin bazı illerde kaldırılırken, bu iller arasında Aydın’da yer aldı.

İş Bankası’na 1.5 milyar dolarlık sendikasyon

TÜRKİYE İş Bankası, 18 ülkeden 42 bankanın katılımıyla 447 milyon dolar ve 867.6 milyon Euro olmak üzere toplamda yaklaşık 1.5 milyar dolar tutarında 367 gün vadeli sendikasyon kredisi anlaşması imzaladı. İş Bankası böylece, geçen yıl mayıs ayında tamamladığı işlemi yüzde 100’ün üzerinde yenilemiş oldu.

Ege Perla'da hayat başladı

İZMİR Körfezi'nin en güzel noktalarından birindi, İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. güvencesiyle hayata geçirilen Ege Perla Alışveriş ve Yaşam Merkezi, görkemli bir törenle açıldı. 

Bankaların kârı Türkiye’nin kârı

Bankacılık sektörü yılın ilk yarısında yakaladığı yüksek kârlılık nedeniyle eleştirilerin odağında. Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Türkiye’nin büyümesi için kredi gerektiğine bu kredinin ise özkaynaklarla verilebildiğine dikkat çekerek, “Özkaynakları arttırmak için kâr etmek lazım. Bizim kârımız, Türkiye’nin kârınadır” diye konuştu.

İş Bankası’ndan 295 milyar destek

TÜRKİYE İş Bankası’nın aktif toplamı 2017 yılının ilk yarısında, bir önceki yılsonuna göre yüzde 9.3 artış ile 340.5 milyar TL’ye ulaşırken, özkaynak büyüklüğü 39.9 milyar TL’ye yükseldi.

İş Bankası'na 14.1 milyon liralık ceza

Türkiye İş Bankası, Vergi Denetim Kurulu İstanbul Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığının yaptığı incelemede bankadan 14,1 milyon lira tutarında ceza talep edildiğini duyurdu.