DaireBağcılar / İstanbul

Daire . 80 m² . 3 + 1

250 000 TL

Daire
Daire
Daire
Daire

Merkezi konumda, yeni binada, 3+1, zemin kat, daire

Bilgiler

 • İlan fiyatı:250.000 TL
 • Gayrimenkul no:21321
 • Kapalı alan:80 m 2
 • Konut tipi:APT. DAİRESİ
 • İl / ilçe:İstanbul / Bağcılar
 • İlgili şube:İSTOÇ/İstanbul
 • Adres:Göztepe Mahallesi 2281. Sokak No:18 D:1 Bağcılar - İstanbul
 • Pafta:246DS3B
 • Ada:2050
 • Parsel:9
 • Hisse:1/1
 • Banka:Türkiye İş BankasıTürkmenbaşı Limanı'na ENR Best Project Ödülü

Türkmenbaşı Limanı'na ENR Best Project Ödülü

Türkmenistan’ı dünya ticaretinde lojistik merkez haline getirecek Uluslararası Türkmenbaşı Limanı; mühendislik, müteahhitlik ve mimari alanda dünyanın en prestijli ödülü olarak gösterilen “Global Best Project” ödülünü kazandı.

Kredili konut satışları Ağustos'ta yüzde 67.1 azaldı

Kredili konut satışları Ağustos'ta yüzde 67.1 azaldı

Kredili konut satışları, döviz kurlarının keskin yükseldiği Ağustos ayında yüzde 67.1 gibi yüksek oranda gerilerken, toplam konut satışlarındaki düşüş de yüzde 12.5'i buldu.

Konutta yeni kampanya (Satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim)

Konutta yeni kampanya (Satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim)

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, gayrimenkul alanındaki kampanya kapsamında, projelerin satış fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılacağını bildirdi.

TOKİ'den 2018'de ikinci indirim kampanyası

TOKİ'den 2018'de ikinci indirim kampanyası

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasının bu yıl ikincisi başlıyor. Kampanyada 21 Eylül'de başlayacak olan başvuru süresi 19 Ekim'de sona erecek. Borcunu erken ödemek isteyenlere yüzde 24 oranında indirim yapılacak. İşte ayrıntılar...

“Yabancıya konut satışı kolaylaşırsa cari açığın kapanması kolaylaşır”

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz: Yabancıya konut satışı kolaylaşırsa cari açığın kapanması kolaylaşır

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren DAP Yapı'nın Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, ''Cari açığın yarısını yabancıya konut satışından çıkarırız. Yıllardır sektörün sorunlarının çözümü için Konutbank modelinin hayata geçirilip sektöre yeterlilik kriterleri getirilmesi gerektiğini söylüyorum. İnanıyorum ki Murat Kurum'un bakanlığı döneminde bunların hepsini çözeceğiz'' dedi.

İş Bankası'ndan çok önemli hisse açıklaması

Türkiye İş Bankası tarafından, bankadaki Atatürk hisselerinin temsili konusundaki değerlendirmelere yönelik, "Atatürk hisselerinin mülkiyet ve temsilinin vasiyet, yasalar ve yargı çerçevesinde Türkiye İş Bankası tüzel kişiliğinden bağımsız olarak belirlendiği açıktır." açıklaması yapıldı.

Türk Telekom'un yüzde 55'lik hissesi için flaş gelişme

Türk Telekom'un OTAŞ'ta bulunan yüzde 55'lik hissesi'nin, alacaklı 3 banka tarafından devralınmasını Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan onay çıktı.

İş Bankası'ndan 130 milyon adet pay geri alımı açıklaması 

İş Bankası, Borsa İstanbul nezdindeki piyasadan azami pay sayısı 130 milyon adet ve geri alım için kullanılabilecek azami tutar 550 milyon TL olmak üzere bankanın C grubu paylarının geri alımına karar verdiğini duyurdu.

İş Bankası’ndan 331 milyar destek

TÜRKİYE İş Bankası, 2018 yılının ilk üç aylık döneminde aktif büyüklüğünü 2017 yılsonuna göre yüzde 2.4 artırarak 370.9 milyar TL’ye yükseltti ve özel bankalar arasındaki lider konumunu devam ettirdi.

İş Bankası'nın ilk çeyrek kârı 1.8 milyar lira

İş Bankası'nın ilk çeyrekte net karı net faiz gelirlerinin de desteği ile yüzde 10.5 artışla beklentilerin üzerinde gelerek 1.8 milyar TL oldu.