Bursa orhangazi'de komple binaİznik / Bursa

Arsa . 234 m²

142 000 TL

Bursa orhangazi'de komple bina, ev, emlak konut, villa, daire
Bursa orhangazi'de komple bina, ev, emlak konut, villa, daire
Bursa orhangazi'de komple bina, ev, emlak konut, villa, daire
Bursa orhangazi'de komple bina
Bursa orhangazi'de komple bina
Bursa orhangazi'de komple bina

Konusu taşınmaz; Bursa İli, Orhangazi İlçesi, Muradiye Mahallesi, 633 Ada, 1 Parsel, Süpürgelik Mevkiinde konumlu arsavasıflı taşınmazdır.
Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Bursa- Yalova Yolu üzerinde kuzey yönde ilerlenirken sağdabulunan Endüstri Meslek Lisesi Caddesine girilir ve bu cadde üzerinde 550 m sonra caddenin solundaki E.M.L.
arkası 1 nolu sokağadevam edilir ve değerleme konusu taşınmaz bu sokağın sonunda yaklaşık 270 m sonra sağda konumludur.
Konu 633 ada 1 parsel 134,50 m2 yüz ölçüme sahip olup, arsa vasıflıdır.

Bilgiler

  • Niteliği:Arsa
  • Mevki:Süpürgelik
  • Ada:633
  • Hisse:Tam
  • Adres:Muradiye Mahallesi 1 No'lu Sok. 633 Ada 1 Parsel Orhangazi Bursa
  • Kullanım alanı:234 m²
  • Banka:Türk Ekonomi Bankası


Pas önleyici çözelti binaların ömrünü arttıracak!

Düzce Üniversitesi'nde (DÜ) görevli akademisyenler, hem beton içine konulan demirin ömrünü uzatmak hem de yapıların depreme dayanıklılıklarını artırmak amacıyla "pas önleyici çözelti" geliştirdi.

Almanya’da milyoner sayısı 253 bin arttı

Almanya’da milyonerlerin sayısı her yıl giderek artıyor. İsviçre Bankası Credit Suisse’nin hesaplarına göre Almanya’da milyoner sayısı geçen yıla göre 253 bin artarak, 2 milyon 183 bin kişiye yükseldi.

Türk yatırımcılar için Londra’da avantaj var

İngiltere’nin Avrupa Birliği’nden ayrılmasını sağlayacak Brexit süreci sona yaklaşırken Türk yatırımcılar için avantajlar hala sürüyor. Çin ve Ortadoğu ülkeleri Londra’ya emlak yatırımları başı çekerken, yetkililer Türk yatırımcılar için de en az yüzde 20’lik bir kazanç olduğuna dikkati çekiyor.

2.5 günde 50 milyonluk satış

KONUT pazarındaki büyük kampanya 29 Ağustos’ta başladı. 31 Ekim’e kadar sürecek ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyası bekle-gör durumundaki vatandaşı harekete geçirdi.

100 bin konutluk dev kampanya

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı öncülüğünde büyük konut kampanyası başladı. Faizler 0.98’e çekildi, peşinat düştü, konut fiyatlarında indirime gidildi. Bakan Murat Kurum tarafından açıklanan kampanya ülke genelinde 100 bin konut ve yaklaşık 400 proje için geçerli olacak. “Bugün sektörün kazanma değil fedakârlık günü” diyen Bakan Kurum, kampanya kapsamında 60 bin konut satışı beklediklerini söyledi.

Stok konutlara havuz formülü

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı konut sektöründeki stok sorunu için düğmeye bastı. Edinilen bilgilere göre bir varlık havuzu oluşturulması ve stokların kurulacak bir fon üzerinden menkulleştirilmesi planlanıyor. İstanbul’da inşaatı biten ve satışa hazır konut sayısı 187 bini bulurken bunun 65 bini markalı konutlardan oluşuyor. Ülke genelinde satışı bekleyen konut sayısı ise 800 bin.

Peşinatı yüzde 5’e çekti, faizi 50 ay sıfırladı

İSTANBUL dışındaki ilk konut projesini İzmir’de hayata geçiren Dap Holding yeni bir kampanya başlattı. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen Dap İzmir projesi 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor.

Liseye yakın eve yüzde 20 zam

LİSEYE geçiş için adrese dayalı sistem uygulanacağı açıklandıktan sonra özellikle İstanbul ve Ankara gibi kentlerde iyi okullara yakın evlere ilgi arttı. Emlak uzmanları son günlerde konut kiralarına yüzde 10 ile 20 arasında zam yapıldığını söylüyor.