Ankara mamak' da çatı aralıklı konutMamak / Ankara

Çatı aralıklı konuk . 142 m² . 3 + 1

150 000 TL

Ankara mamak' da çatı aralıklı konut, ev, emlak konut, villa, daire
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut

Taşınmaz; General Zeki Doğan Mah., 511 Sokak, Gülce Apt., No: 3 / 10, Kat 3, Mamak/ANKARA adresinde yer almaktadır.Taşınmaz 3. normal kat 10 numaralı, bina girişine göre arka tarafta, batı, doğu ve kuzey cephelidir.142 m2 brüt kullanım alanı olup;normal katı, salon, 1oda, antre, hol, mutfak, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır ve yaklaşık 78 m2 dir. Çatı arası katında ise 3 oda,banyo,antre, hol hacimlerinden ibaret olup, yaklaşık teras alanı hariç 64 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaza ait yaklaşık 10 m2 lik teras alanı mevcuttur.

Bilgiler

  • Niteliği:Çatı Aralıklı Konuk
  • Ada:36221
  • Hisse:Tam
  • Adres:General Zeki Doğan Mah., 511 Sokak, Gülce Apt., No: 3 / 10, Kat 3, Mamak/ANKARA
  • Kullanım alanı:142 m²
  • Banka:Türk Ekonomi Bankası

İLANIN AKTİF OLDUĞUNDAN EMİN OLMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK BANKANIN SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ.

Dev binasını 62 milyon liraya sattı

AG Anadolu Grubu Holding AŞ, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, Harbiye’te bulunan bir gayrimenkulünü 62 milyon liraya sattığını duyurdu.

1.8 milyarlık İzmir çıkarması

Gayrımenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Teknik Yapı ve Halk GYO, Emlak Konut GYO öncülüğünde İzmir Alsancak’ta yeni bir projeye imza atıyor. 35 bin 600 metrekare alanda 8 bloktan oluşacak ‘Evora İzmir’ projesinde, 1049 rezidans, 121 odalı bir otel ile yaklaşık 19 bin metrekare park ve yeşil alan yer alacak.

Hükümetin ‘100 Günlük Eylem Planı’ umutlandırdı... Banka tamam sıra faizde!

Gayrimenkul sektörü temsilcileri Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı ziyaret edip destek istemişti. Bakanlara sunulan raporda yer alan Emlak Bankası talebi karşılık buldu. Hükümetin hızlı aksiyon alması inşaat sektörünü umutlandırırken şimdi gözler artan konut kredi faizlerine yönelik yeni düzenlemelerde.

İmar Barışı'nı bekleyenler dikkat! İptale karşı önemli uyarı

Avukat Ali Yüksel, "İmar Barışı düzenlemesine başvurularda en çok yapılan hata binanın oturumunu, kat sayısını ve katların metrekaresini yanlış ölçülmesi. Bu nedenle başvurular ileride iptal olabilir. Gelecekte sıkıntı yaşamamak için uzmanlardan destek alınmalı" dedi.

Anne ve oğlundan şok dava: Başka bir kadınla yaşıyor, mal varlığını yönetemiyor

Başka bir kadınla birlikte yaşayan, ailenin mal varlığını kötü yöneten bir vatandaş hakkında eşi ve oğlu vesayet davası açtı. Mahkeme davayı reddetti. Ancak Yargıtay, ‘Savurgan ergin kısıtlanır hükmü kanunda var’ deyip yeniden yargılama istedi. Mahkeme, babaya vasi atayabilecek

Evde test sürüşü dönemi

GAYRİMENKUL şirketleri tamamlanan konut projelerinde satılamayan evlerin sahibini bulması için yeni bir model geliştiriyor.

Giriş bedeli 10 bin TL’den başlıyor

2018 yılında gayrimenkul danışmanlık şirketleri adeta yatırımcı avına çıkıyor. Yıl sonuna kadar 10’a yakın marka 500 yeni franchise açmayı planlıyor. Bu markalar franchise giriş bedeli olarak da en düşük 10 bin lira en yüksek 122 bin lira talep ediyorlar.

Gayrimenkulün liderlerine ödül

GAYRİMENKUL sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars Ödülleri sahiplerini buldu.