Ankara mamak' da çatı aralıklı konutMamak / Ankara

Çatı aralıklı konuk . 142 m² . 3 + 1

150 000 TL

Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut
Ankara mamak' da çatı aralıklı konut

Taşınmaz; General Zeki Doğan Mah., 511 Sokak, Gülce Apt., No: 3 / 10, Kat 3, Mamak/ANKARA adresinde yer almaktadır.Taşınmaz 3. normal kat 10 numaralı, bina girişine göre arka tarafta, batı, doğu ve kuzey cephelidir.142 m2 brüt kullanım alanı olup;normal katı, salon, 1oda, antre, hol, mutfak, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır ve yaklaşık 78 m2 dir. Çatı arası katında ise 3 oda,banyo,antre, hol hacimlerinden ibaret olup, yaklaşık teras alanı hariç 64 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaza ait yaklaşık 10 m2 lik teras alanı mevcuttur.

Bilgiler

  • Niteliği:Çatı Aralıklı Konuk
  • Ada:36221
  • Hisse:Tam
  • Adres:General Zeki Doğan Mah., 511 Sokak, Gülce Apt., No: 3 / 10, Kat 3, Mamak/ANKARA
  • Kullanım alanı:142 m²
  • Banka:Türk Ekonomi Bankası

İLANIN AKTİF OLDUĞUNDAN EMİN OLMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BUTONA TIKLAYARAK BANKANIN SAYFASINI ZİYARET EDİNİZ.

"1 yıl sonra bu fiyatlarda konut bulmak çok zor olacak!"

Note Yapı’nın Antalya’da inşa ettiği projeler, yurtdışında gerçekleştirilen tanıtım atakları sayesinede yabancı yatırımcıdan büyük ilgi görüyor.

Konut fiyat endeksi Temmuz’da yıllık bazda yüzde 10,48 yükseldi

Konut fiyat endeksi, 2018 yılı Temmuz ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 10,48 oranında artarak 268,09 seviyesinde gerçekleşti.

Çukurova'da konut fiyatlarında indirim

Adana ve Mersin’de faaliyet gösteren müteahhit dernekleri, üye firmalar tarafından yapılan konutların fiyatlarında yüzde 10 indirime gitme kararı aldıklarını bildirdi.

Ticari gayrimenkulde kiracı lehine fırsatlar devam ediyor

Ticari gayrimenkul danışmanlık şirketi Cushman & Wakefield tarafından hazırlanan "Türkiye Pazar Analizleri 2018 İkinci Çeyrek Ofis, Perakende ve Sanayi ve Lojistik” başlıklı rapor, cadde mağazaları ve ofis kiralarındaki son durumla ilgili önemli bilgileri ortaya koyuyor.

Konut fiyatları 8 yılda yüzde 81 arttı

Türkiye genelinde konut fiyatları son bir yılda yüzde 10'a yakın değer kazanırken, 2010 yılından bu yana değerlenme yüzde 81 oranında gerçekleşti.

TOKİ'den emeklilere özel yaşam projesi

"İkinci Bahar" kampanyası ile emeklileri ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi (TOKİ), her projede emeklilere yüzde 25 kontenjan ayırıyor.

“Ev fiyatları 2002 seviyesinde alım yapan kazanır”

Konut fiyatlarının yasal düzenlemeler ve markalı konut geliştiricilerinin kampanyaları sonrası ciddi oranda gerilediğini ifade eden Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, “Türkiye’de konut fiyatları döviz bazında hiç bu kadar uygun olmamıştı. 2002 seviyesindeyiz. Bugün alım yapan kazanır.” şeklinde konuştu.

"Maliye politikası, Türkiye'nin en güçlü tarafı"

Başbakan Yardımcısı Şimşek, "Maliye politikası, Türkiye'nin en güçlü tarafı. Türkiye, kamu maliyesinde çok güçlü bir duruş sergiledi" dedi.