Ankara çankaya'da konutÇankaya / Ankara

Konut . 161 m² . 3 + 1

450 000 TL

Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut
Ankara çankaya'da konut

Taşınmaz; Yıldızevler Mahallesi, Kişinev Caddesi, Alkazar Evleri, D Blok, No:24/30, Kat:7, Çankaya/ANKARA adresinde yer almaktadır.
Brüt 161 m2 alanlı olup konut vasfındadır.
Konut; 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, ebeveyn banyosu, giriş, hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup balkonlara erişim salon ve mutfak bölümünden sağlanmaktadır.
Taşınmaz bina girişine göre sol arka tarafta yer almakta olup kuzey ve batı cephelidir.

Bilgiler

  • Niteliği:Konut
  • Ada:7765
  • Hisse:Tam
  • Adres:Yıldızevler Mahallesi, Kişinev Caddesi, Alkazar Evleri, D Blok, No:24/30, Kat:7, Çankaya/ANKARA
  • Kullanım alanı:161 m²
  • Banka:Türk Ekonomi BankasıÇete lideri depoda yakalandı

Adana’da çiftçilerin 100 bin dönüm arazisine zorla el koyup kendi üzerİlerine geçirdiği ileri sürülen çetenin lideri olduğu iddia edilen şahıs, saklandığı depoda yakalandı.

Diyarbakır’da arazi kavgası: 2’si ağır 9 yaralı

Diyarbakır’da arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan silahlı kavgada 2’si ağır 9 kişi yaralandı.

İstanbul'un gözde arazisinin akıbeti belli oldu...

Carrefoursa’nın Bayrampaşa’daki 63 dönümlük arazisi 145 milyon TL’ye Re-Pie’ın oldu. Belediyenin, arsanın rayiç bedelini 214 milyon TL olarak belirlediğini, nakit ödeme yapınca çok uygun fiyata aldıklarını belirten Re-Pie Genel Müdürü Bayhan, “Satmak için değerini bulmasını bekleyeceğiz” dedi. Arsa, satılana kadar lojistik firmalara kiralanacak.

İstanbul’un en büyük arazisi satışa çıktı! Bir ilçesinin yarısı kadar

Büyüklüğü ve değeri ile uzun yıllar sürekli gündeme gelen ve geçtiğimiz yaz ihalesi yapılarak satılan Galatasaray'ın Riva'daki arazisinin ardından fiyatların artışa geçtiği bölgede İstanbul’un en büyük arazisi sessiz sedasız satışa çıktı. Arazinin büyüklüğü kıyaslama yapıldığında ise İstanbul’un en küçük ilçesi olarak bilinen Güngören’in yarısına denk geliyor.

Rize'de en zorlu ahiret yolculuğu

Rize’de merkeze bağlı Selimiye Köyü’nde hayatını kaybeden 90 yaşındaki Fatma Ay’ın cenazesinin bulunduğu tabut, 'arazi anlaşmazlığı' nedeniyle yol yapılamayan Dilsizdağı Mahallesi’ndeki mezarlığa, 1.5 kilometrelik dik patika yoldan seferber olan köylüler tarafından taşındı.

Avustralya'dan en büyük arazi satışına fren

Avustralya Hükümeti, "S. Kidman" şirketine ait arazilerin yabancılara satışını ulusal çıkarlara aykırı buldu.

Siteler'in sokak arası çöplükleri

Başkent’te mobilyanın kalbi olan Siteler’de boş arazilerin çöplüğe dönmesi esnafı isyan ettirdi. Moloz ve çöplerin akşam saatlerinde döküldüğünü belirten Siteler esnafı, “Yazın kokusundan, kışın dumanından şikayetçiyiz” derken Oda Başkanı Hüseyin Taklacı da “Temizliyoruz yine dökülüyor, baş edemiyoruz” dedi.

Şanlıurfa'da arazi kavgası: 10 yaralı, 12 gözaltı

Şanlıurfa'da, aralarında arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumet bulunan 2 aile arasında çıkan tüfek, tabanca ve taşların kullanıldığı kavgada 10 kişi yaralandı.